reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dziewczyny muszę się pochwalić. Byłam dziś na pierwszym USG. Wiem, że jestem w bardzo wczesnej ciąży i tak jak się obawiałam serduszka jeszcze nie zobaczyłam. Zobaczyłam za to DWIE fasolki :-):-):-):-):-).
Jedna ma 4,4 mm a druga 3,9 mm. Zdjęcie z USG wygląda jak sowa, która ma dwa duże oczy.:-D:-D:-D

Nie potrafie wam opisać jak bardzo się Ciesze.
 
reklama
Dziewczyny muszę się pochwalić. Byłam dziś na pierwszym USG. Wiem, że jestem w bardzo wczesnej ciąży i tak jak się obawiałam serduszka jeszcze nie zobaczyłam. Zobaczyłam za to DWIE fasolki :-):-):-):-):-).
Jedna ma 4,4 mm a druga 3,9 mm. Zdjęcie z USG wygląda jak sowa, która ma dwa duże oczy.:-D:-D:-D

Nie potrafie wam opisać jak bardzo się Ciesze.
WOW Gratulacje podwojne :-D:-):-):-):-)






Kunda
zycze tobie sily,zdrowia,szczescia,milosci i przepieknej,zdrowej dzidzi.
Oby swiat byl dla ciebie dobry i wszystkie troski odeszly w sina dal.
 
:-D :-D :-D :-D JENY! bardzo sie ciesze Twoim szczesciem i trzymam za was kciuki:-D ale cudownie- DWIE DZIDZIE:-D GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Nie czytalam, nie wiem co u Was bo dopiero wrocilam z Bayern! jestem padnieta ale jak znajde chwile to do as zajrze!!! Trzymajcie sie i pozdrawiam wszystkie nowe i "stare" zafasolkowane!!!
 
Jenny wielkie gratulacje raz a dobrze...super:-) :-) :-)

Za zyczonka pieknie dziekuje:-)

Wizyta przebiegła miło, pani doktor była troche zdziwiona ze tak szybko po cc ale trudno:-) Usg jeszcze nie mialam...teraz mam zrobic badanka a nastepna wizyta po swietach i wtedy załorza mi karte ciazy i moze dostane skierowanie na usg:-)
 
reklama
Do góry