reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
jestem dziewczyny, nie martwcie sie, bo wszystko w porzadku. Odpoczywamy w Polsce u rodzicow, dlatego nie mam czasu na siedzenie przed kompem.Odezwe sie jak wrocimy do Niemiec i napisze wtedy cos wiecej.

A jak na razie to : wesołych świąt:)
 
Hej Dziewczynki :-D
Jak po swietach?
U nas wszystko wraca do codziennosci czyli pogoda sie zchrzanila,maz w pracy a ja zaraz za jakies sprzatanko sie wezme.
Swieta minely nam na grach w pilke,spacerach i sadzeniu kwiatkow w ogrodku.
Trzeba bylo sie poruszac po obzarstwie:laugh2::laugh2:
Przez 2 dni swiat brzuch bolal,ale stawiam na te pysznosci,bo dzis przestal.
Piersi mi urosly ogromne,az wyskakuja z biustonoszy:szok:
Musze sobie koniecznie jakies sportowe pokupowac.
Zupelnie niewiem dlaczego powyrzucalam z poprzedniej ciazy :eek::baffled::dry:

2 tygodnie temu pokupowalam sobie dresiki na ciaze i juz w nie nie wchodze :wściekła/y::wściekła/y:
Brzuchol tez chyba urosl :tak:

Noooo meldujcie sie po swietach,trzeba rozruszac ten wateczek ;-):tak:
 
No, ja się melduję :-D . Po świętach i w ogóle po dłuższej nieobecności.

Byłam u lekarza tydzień temu, moje drogie. Widziałam serduszko :-D :-D :-D .
Po pierwszym rzucie oka pani doktor powiedziała, że widzi dwa pęcherzyki, ale okazało się, że jeden z nich to po prostu tętniczka. Ale by była niespodzianka...

No i mi pani doktor z tego USG inaczej wyliczyła wiek ciąży niż ja sama sobie (a znam dokładnie datę poczęcia z wykresu). Czemu mam bardziej wierzyć?:baffled:
 
Amaze, z Usg wyliczja termin po wielkosci dziecka. Ale czesto nie biora go pod uwage. Najczesciej biora wedlug OM.

To swietnie,ze juz widzialas swoja kruszynke :tak:
Ja moja zobacze za 10 tygodni :szok:
Ale to juz nie bedzie kruszynka tylko dorodna coreczka:eek::laugh2::laugh2:
Ale za tydzien ide posluchac serduszka i juz sie doczekac nie moge:dry:

Z mezem sie wczoraj zastanawialismy czy w moim ogromnym brzuchu tez niema blizniakow :laugh2:
Oby nie,bo juz bym sobie nie poradzila:-(
 
Witam po swiatach:-)

Ja mam dzis wizyte u gina...ciekawe co powie:-) i mam nadzieje ze badania wyszły dobrze bo dzis odbieram wyniki:-)
 
dzień bobry po świętach :-)

byłam dzisiaj u gina :-) wszystko jak najbardziej w porządku, tylko położna baaardzo się zdziwiła że moja ciąża jest już taka widoczna :szok: i krzyczy "Karolinko ale ty grubiutka jesteś jak na 10tc .... a mój gin na to ... wkońcu ma dwójkę maluchów" :-D :-D :-D uśmiałam się wraz z innymi kobietami w poczekalni :-)
dostałam zapas duphastonu - kolejna wizyta za 3 tygodnie, a badanka za 5 :-)

jakoś tak wewnętrznie bardzo się uspokoiłam :tak:
 
Ja tez juz po wizycie u gina było bardzo miło, wyniki badan w normie:-) spotkałam sie z kumpela ona jest w 20tyg a ma mniejszy brzuszek od mojego:-) a za tydz mam usg
 
reklama
Witajcie kobietki!
U mnie tez wporzadku, odebralam wyniki pierwszych badan i wygladana to ze wszystko oki. Na kolejna wizyte ide za 2tygodnie. Poza tym Swieta minely na wizycie u rodzinki wiec teraz odpoczywam:happy: Przygotowania do slubu ida pelna para, juz mam sukienke i prawie wszystkie zaproszenia wyslane ;-) jeszcze tylko czeka mnie pielgrzymka po sklepach w poszukiwaniu garnituru dla mojego wyjatkowo wybrednego przyszlego meza:-D
 
Do góry