reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

No zanim ja się dostane na to forum to wieki mijają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Wiecznie mnie wyrzuca z tego serwera, wtedy się wkurzam i nie próbuje. Ale dzisiaj jakoś poszło gładko:laugh2::laugh2:.
No i od godziny nadrabiam zaległości.

Motylinek GRATULACJE OGROMNE:-):-):-):-) no to są już trzy trójpaki:-D:-D:-D

Agula82 , Agulka 26 - super, będzie nas tu więcej

Jenny kiedys cos pisalas ze tez planujeszslub?macie juz wyznaczona date?my chcemy na 16tego czerwca ale narazie szukamy sali wiec zobaczymy jak to bedzie
kathhe to chyba nie ja - ślubu na razie nie planuje- póki co od 5 lat dobrze mi z obecnym mężem:-D:-D:-D. A co z waszym planowaniem? Zaproszenia rozesłałaś czyli znalazłaś też salę??

magda fajne masz sny:-D:-D

Kajunia , anineczka - dlaczego dopiero w 18 tygodniu? Dowiedz się jeszcze raz. USG (tzw genetyczne) między 11 a 14 tygodniem jest obowiązkowe w całej Europie. Ustalają to jakieś normy prawne !!!

misiaq współczuje ci tego bólu:baffled::baffled::baffled: to musi być paskudne uczucie, ale nie martw się musi być dobrze

Super tak czytać, że wasze fasolki tak rosną i się dobrze rozwijają

Ja ostatnie trzy tygodnie przeleżałam plackiem. W święta też musieliśmy zostać w domu, bo miałam zakaz wstawania - tyle co do toalety. Miałam krwiaka, który prawdopodobnie się już wchłonął, a przynajmniej takie są objawy, więc wszystko wraca do normy.
Moja waga stoi w miejscu, brzuch niby też nie rośnie tylko talię straciłam. Ale biust mi w ostatnim tygodniu tak urósł:no::no::no:, że to już nie biust to biustochol OGROMNY, o rany a to dopiero początek....
Miałam już wizytę położnej - bardzo fajna babka, pobrała mi krew na tysiąc badań, zmierzyła ciśnienie, wymacała brzuch i już wiem gdzie będę rodzić.
Następne USG będę mieć pod koniec kwietnia. Już się nie mogę doczekać.
 
reklama
Misia mnie tez czasami pobolewa blizna ...no nie cała ale tak w kaciku zazwyczaj jak cos podniose czy sie schyle ...choc od kilku dni nie boli
 
Jenny to przepraszam, cos musialo mi sie pomylic:dry: ;-)
to tylko ja niezamezna na forum??:-(
Sala i wszystko juz uzgodnione-oprucz orkiestry ale to da sie zalatwic w miare szybko, zostal mi prawie miesiac bo slub 19maja:happy:
 
Hej, dziewczyny!
Ja tu tak z rzadka zaglądam, ale mam nadzieję, że pomożecie...
Od kilku dni mam takie dziwne bóle. Nie są bardzo częste, ani bardzo mocne. Trwają zawsze krótko (sekundkę dosłownie). Ale martwią mnie, bo są dokładnie w tym miejscu, w którym od początku dedukuję umiejscowienie maleństwa (USG potwierdziło to umiejscowienie - prawy róg macicy).
Błagam, powiedzcie, że to jest normalne...
Aha, nie mam żadnych plamień.

Zadzwoniłabym do ginki, ale powiedziała mi (w czasie wizyty, zanim jeszcze zaczęłam te bóle odczuwać), że mam się zacząć martwić dopiero, jakby było plamienie lub/i taki ból, który będzie trudno wytrzymać. No a tu nie ma co wytrzymywać... Taki ból troszkę przypominający niewielki skręt jelit.
 
Kajunia , anineczka - dlaczego dopiero w 18 tygodniu? Dowiedz się jeszcze raz. USG (tzw genetyczne) między 11 a 14 tygodniem jest obowiązkowe w całej Europie. Ustalają to jakieś normy prawne !!!

Dokładnie. My mamy isć na dokładne badania zaraz po długim weekendzie. Lekarz będzie mierzył dokładnie główkę i robił jakies pomiary, zeby sprawdzić, czy dziecko nie ma wad genetycznych... tłumaczył, ale byłam tak zaaferowana tym co zobaczyłam, że niczego prawie nie pamiętam...

Kajunia, ja też chodzę na NFZ, bo stwierdziłam, że pywatnie szkoda mi kasy:baffled: w sumie mam na co teraz wydawać. A USG mam robione przy każdej wizycie... wprawdzie miałam "aż" dwie, ale zawsze już:-)

Zaraz wkleję zdjęcia z czwartku do galerii:-)
 
Hej, dziewczyny!
Ja tu tak z rzadka zaglądam, ale mam nadzieję, że pomożecie...
Od kilku dni mam takie dziwne bóle. Nie są bardzo częste, ani bardzo mocne. Trwają zawsze krótko (sekundkę dosłownie). Ale martwią mnie, bo są dokładnie w tym miejscu, w którym od początku dedukuję umiejscowienie maleństwa (USG potwierdziło to umiejscowienie - prawy róg macicy).
Błagam, powiedzcie, że to jest normalne...
Aha, nie mam żadnych plamień.

Zadzwoniłabym do ginki, ale powiedziała mi (w czasie wizyty, zanim jeszcze zaczęłam te bóle odczuwać), że mam się zacząć martwić dopiero, jakby było plamienie lub/i taki ból, który będzie trudno wytrzymać. No a tu nie ma co wytrzymywać... Taki ból troszkę przypominający niewielki skręt jelit.
Mysle.ze to nic powaznego.Ale jesli sie martwisz to zadzwon do gina.

Kajunia , anineczka - dlaczego dopiero w 18 tygodniu? Dowiedz się jeszcze raz. USG (tzw genetyczne) między 11 a 14 tygodniem jest obowiązkowe w całej Europie. Ustalają to jakieś normy prawne !!!
.
Widocznie tak nie jest.
Irlandia jest w Uni Europejskiej troszke dluzej niz Polska i pewnie wiedza co robic.
Ja musze zaufac swoim lekarza,bo prywaty tutaj nie ma i nie moge sobie ot tak pojsc na usg.
Mozesz mi powiedziec jakie normy prawne?
Bo chetnie poczytam o tym.
Sluchajcie...Jestem Polka,jestem w ciazy i szlak mnie trafia,ze jeszcze nie widzialam dzidzi.Ale nic z tym zrobic nie moge:no:
Tak wiec pocieszenia potrzebuje;-)
Ze wszystko jest Okey.
A jezeli ktos mnie nie rozumie niech sie postawi w mojej sytuacji:tak:

P.S. Czy wiesz,ze w Holandii,Danii,Angli,Norwegii i innych krajach jest tak jak w Irlandii?
Przysluguja 2 lub 3 Usg i nic wiecej?
Po prostu musze wierzyc,ze z moim dzieckiem jest b.dobrze;-):-)
 
amaze odczuwam takie same bole, bardzo sie martwie.
Towarzysza temu zle sny i oczywiscie schizy. W kazdym objawie widze cos zlego, nie wiem co myslec :(
 
reklama
Anineczka na pewno wszystko jest ok. Nie stresuj się, bo to dziecku pomoże. Szczerze mówiac nie wiem jak to z tą Holandią jest... Mieszkałam tam kilka lat, ale w ciąży nigdy nie byłam. Z kolei moja koleżanka, która tam urodziła dziecko miała robione USG chyba z 5 razy. Takze dużo chyba zależy od lekarza.
 
Do góry