reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Cześc laski:-)
Co to tylko Elbra tutaj dzisiaj zajrzała:szok:
beata........to sie ze mnie posmialas ale ja na prawde nie bardzo wiedzialam o co chodzi teraz tyle jest rzeczy :zawstydzona/y:;-)
mam nadzieje ze z olki oczkiem jednak bedzie ok i moze uda sie bez operacji
dzieki za odpowiedz odnosnie opiekunki , na pewno sie jeszcze bede pytac
,
Mirka jasne teraz jest tyle rzeczy a z oczkiem narazie jakby minęło:dry: może będzie dobrze:tak:
A wiecie jeszcze w czym chodzą moje bąble ?
O w tym:
kapcie skarpetokapcie H&M Snoopi (446162629) - Aukcje internetowe Allegro
:tak:

Beatko jazdy w porządku.Nawet ostatnio wybrnełam z dośc niebezpiecznej sytuacji.Mój instruktor pękał z dumy :-D:-D
A co do instruktora to młody chłopak (23 lata) i ostatnio musiałam go ustawic do pionu bo mi odwołał dwie jazdy :angry:
No i za dużo stanowczo gadam z nim jak jeźdze :eek:
Ale do świąt powinnam zdac na prawko ;-)

Ale jutro znowu jadę zwiedzac Leszno na 3 godzinki.A po tym sruuu do teściów i do mężusia :sorry:
Anineczko fajne kapcie miałąm takie juz dla Oli ale barzdiiej jako atrapki
To ty Anineczko mistrz kierownicy jesteś:-D

Dobra idę do dzieciaków
 
Dzień dobry.

Dziękujemy za życzenia zdrowia.

dziewczyn co ma cie na mysli przez kapcie ?
Mirka widzę, że już wszystko wiesz; Tymonu chodzi w takich, jak wkleiła Anineczka, te z klamerką - rzepy u nas odpadają, bo Gamoń szybko sobie z nimi radzi. takie skarpety z podeszwą też używaliśmy , ale bardziej do wózka, jak jeszcze nie chodził. Czasem chodzi tez w skarpetach tego typu:
http://www.kinderbajer.pl/shop/miniaturki/559.jpg

Lilka Gabrys jest świetny, taki malutki, a Hania przy Nim taka dorosła się wydaje.

Anineczko w takim razie życzę zdania egzaminu na prawko za pierwszym podejściem! Mój kolega z pracy właśnie wykupił kilka lekcji, żeby po 10 latach ponownie przystąpić do egzaminu :-) I baw się dobrze u teściów z mężem ;-)

Beata, współczują Oli, odkąd pamiętam zawsze cos tam było z tym Jej oczkiem :-(

My dziś byliśmy u lekarza na kontrolnym badaniu. Stan zdrowia Tymka bez zmian. Dalej mam mu dawać ochydne tabletki i obrzydliwy syrop, którego juz wszyscy mamy dość. Robiliśmy też badania białka i C cośtam (pewnie Beata wie o co chodzi), żeby sprawdzić czy to przez bakterie czy wirusy synek ma gorączkę (od poniedziałku, zmienia się jedynie jej natężenie). Okazało się, że wynik jest OK. Ale i tak jeszcze jutro mamy na chwilę pójść do lekarza (nie wiem dlaczego, mąż sie umówił z panią doktor telefonicznie :szok:). Jakby wynik był zły, to musielibysmy rozpocząć kurację antybiotykową.
A ja chyrlam dalej. Damian już jest na mnie zły, bo to wqurzające ponoć. Pewnie tak, sama mam już tego dość, tylko łatwo powiedzieć, żeby przestać. Och.
 
Dobry wieczór :-)

Ale tutaj dzisiaj pustki. Trochę mnie nie było po łebkach nadrobiłam;-)

Jolie, ja wyprowadziłam się do S. do Holandii. Ale pogoda dzisiaj do bani.. szaro, buro i ponuro... z tym, ze ciepło:-)
Współczuję Ci takich gamoni w klasie. Podziwiam nauczycieli w tych czasach, jak Wy sobie dajecie radę z takimi oszołomami?
Chustujesz jeszcze Tymka? Ja dzisiaj wyszłam z Ingą na spacer w chuście na try godziny myślałam, że do domu nie dojdę. Muszę sobie znaleźć jakiś inny sposób chustowania, bo na tym starym daleko nie ujadę;-)

Anineczka, trzymam kciuki za egzamin. Zaczynam już teraz, choć wiadomo to jeszcze trochę czasu. Pytałas jeszcze o ten monitor oddechu... ile za niego chcesz? Popytam lasek znajomych, które są w ciąży, może się skuszą.

Lilka, ale ten Twój Gabryś fajny :-) Taki pucek. A Hanka przy nm wygląda tak poważnie. Super Ci się dzieciaki udały :-)

Anulka, tego S3 wdziałam nad morzem w lipcu. Super był, bo trójkołowy:-) W Hol. go też namierzyłam u jednej baby i już popłynęłam... następne dziecko chyba (na 90%) będzie miało takiego furacza :-) Nie mogę go tylko znaleźć nigdzie na naszych wózkowych stronach :baffled:

Elbra, napisz tak po krórtce o co lotto w tej książce o usypianiu. Ja teraz siedzę przy Indze aż uśnie, o mnie trochę męczy, bo kiedyś usypiała sama w swoim pokoju... coś ją tylko rozstroiło...

Vido, pochwal się córcią. Wklej zdjęcia :-):-)

Któraś pisała coś o kapcach... Ina ma takie zwierzakowe. Fajne są :-) Ciepłe wygodne i słodko wyglądają:-)
 
oj widze ze cos leniwy dzis dzien byl:-)

mi tez dzisiaj jakos wszystko powoli lecialo, najpierw wizyta u neurolog czekalismy dwie godziny takie opoznienie bylo:no:, ale w koncu wszystko dobrze, mamy dalej cwiczyc i dostalismy skierowanie do audiologa zeby zbadal czy wszystko dobrze ze sluchem- chodzi o te wysokie dzwieki, bo to nas troszke niepokoi ze tak zle na nie reaguje.

Ide spac, padam juz dzies. Dobranocka;-)
 
oj widze ze cos leniwy dzis dzien byl:-)

mi tez dzisiaj jakos wszystko powoli lecialo, najpierw wizyta u neurolog czekalismy dwie godziny takie opoznienie bylo:no:, ale w koncu wszystko dobrze, mamy dalej cwiczyc i dostalismy skierowanie do audiologa zeby zbadal czy wszystko dobrze ze sluchem- chodzi o te wysokie dzwieki, bo to nas troszke niepokoi ze tak zle na nie reaguje.

Ide spac, padam juz dzies. Dobranocka;-)

dobrze że u neurologa wszustko dobrze :) oby ze słuchem też było wszystko OK:tak:.

Dzień Dobry Wszystkim - zmęczona jestem i nic mi się niechce :baffled::sorry:
 
Dzień dobry.
Szczerze mówiąc przy takim tempie, jakie teraz jest na bb, to ja mam szanse na bycie na bieżąco :tak:

Jolie, ja wyprowadziłam się do S. do Holandii. Ale pogoda dzisiaj do bani.. szaro, buro i ponuro... z tym, ze ciepło:-)
Współczuję Ci takich gamoni w klasie. Podziwiam nauczycieli w tych czasach, jak Wy sobie dajecie radę z takimi oszołomami?
Chustujesz jeszcze Tymka? Ja dzisiaj wyszłam z Ingą na spacer w chuście na try godziny myślałam, że do domu nie dojdę. Muszę sobie znaleźć jakiś inny sposób chustowania, bo na tym starym daleko nie ujadę;-)

Bira to fajnie, że możecie teraz być wszyscy razem, a psy z Wami są? My teraz chustujemy się rzadziej, jakoś nie chce mi się Tymka ubierać w kurtkę, ciepłe spodnie itp, a później w chustę, wyglądalibyśmy jak dwa bałwany :-D ale jak teraz Tym jest chory, to nosiłam Go troszkę po domu w chuście, co nie jest normalne, bo On po domu nie lubi. Co do innego wiązania, to możecie zacząć już nosić się na plecach, bo Inga ju do tego dorosa. Ja jeszcze nie próbowałam na plecach, a z przodu nam dobrze. A chcę się jeszcze nauczyć wiązania na biodrze. Jakby co masz instrukcje do różnych wiązań?
A powiedz mi, zauważyłam, że na niektórych zdęciach Inga nie ma pozycji żabki, tylko jakby wisi, czy to przypadek, czy tak się układa? Może to właśnie kwestia tego ułożenia?

Kathe rzeczywiście Marysia jest wrażliwą dziewczynką. Życzę, żeby wszystko było dobrze ze słuchem.

A wracając do kapci, mnie nakręciły moje koleżanki na kapcie ze sztywnym zapiętkiem, żeby się nóżki nie wykrzywiały (jedna naoglądała się krzywizn u dzieci koleżanek a druga jest rehabilitantką). Ogólnie mówią, że najlepiej albo na boso albo w kapciach ze sztywnymi zapiętkami. A co wy uważacie na ten temat?

A u nas dziś słoneczko świeci, w końcu jest ładnie.
Tymek dostał jakiejś wysypki na plecach i brzuszku. Łudzę się, że to skutek uboczny tabletek, a nie początek choroby z wysypką.
 
Dzień doberek:tak::tak::tak:



Amanda przespała dziś całą nockę od 21.30 do 7.00:-D:-D:tak: a ja se pospałam do 8.00:sorry::laugh2::-p bo przez godzinę zajęła sie zabawkami:-D:-D

Liluś
przesłodkiego masz syneczka :tak::tak::tak:i ładnie się nim Hania opiekuje:tak::laugh2::laugh2:;-)
Jolie oj to Was chorubsko złapało :szok::baffled: współczuję :confused: Trzymam kciuki żeby z wynikami jednak było wsio ok i niepotrzebna była u Tymka kuracja antybiotykowa:tak::tak:
Kathhe super że u neurologa wszystko wyszło w pożądku:tak::tak::tak:
mam nadzieję że audiologa też wszystko wyjdzie jak należy:tak::tak::tak:
 
reklama
Anineczko, Elbra fajne kapciuszki :tak::tak: Amanda ma takie jak te granatowe tylko że koloru czerwonego:sorry::tak::tak:
Mirka jakoś mnie tak naszło na rodzeństwo po przeczytaniu tego wątku
https://www.babyboom.pl/forum/wycho...-posiadania-jednego-dziecka-4187/index17.html
Beata z własnej autopsji wiem że różnica między rodzeństwem 2-3 lata jest najlepsza:tak::tak: a maj to ładny miesiąc no i nie trza męczyć się w wielkiej zimowej kurtce lub pocić się w upały taskając przed sobą dość pokaźny brzuszek:laugh2::-p:sorry:
 
Do góry