reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Elbra, Ina niestety już się z dziećmi leje:baffled: Dzisiaj była wyjątkowo łaskawa, bo bawiła się grzecznie... tylko jednej dziewczynce chciała raz przyfasolić, bo tamta miała smoczka a Ini go chciała... w sumie to nie wiem skąd jej się to bicie wzięło, bo sama nie dostaje nawet klapsów, w domu nie ma bicia, psy też po tyłkach nie dostają. Nie mam pojęcia skąd ona to wzięła....:baffled:

Larvunia, u nas raczej lajtowo zęby wychodzą. Niektóre powychodziły nawet nie wiem kiedy. Przy górnych marudzi, ale dolne to totalny luz.
 
Bira... to fajowy dzien zaliczyliscie:-)

Larvuniu, u nas zeby tez daja znac o sobie... ale nie az tak... a teraz mamy wybudzenia atakami kaszlu... i to tak masakrycznie Oskar placze... jakby sie zalil, ze chce spac a tu kaszel mu dokucza:-:)-(

Mirka, co czytasz?? bo ja ostatnio dorwalalm ksiazek szanghajska kochanka - he, he, taka luzna, ale fajnie sie czyta takie bzdety:-D:-D:-D
 
tyle ile dzieci i ich mam to tyle i opinii ;-)
ja robie co mi serducho podpowiada a tego co nie wiem dowiaduje sie od Was albo p. doktorowej ;-)

masakra dziewczyny jak wy dajecie rade z tym zabkowaniem?!
juz 4 razy szlam do malego po jego zasnieciu. Budzi sie z tak wielkim placzem, ze uspokoic go nie moge :baffled: powoli mam dosc! "Mezu wracaj do domu z tego gorzowa bo oszaleje!!!" ...cos nawet ta masc nie pomaga na zęby :dry: ...a moze mu dolega cos innego? kurde juz sama nie wiem... oszaleje! Jak taka cala noc bedzie to chyba nie wstane do pracy :no:
larvunia u nas też tak ciężko zęby wychodzą. Jak już jest naprawdę źle o daję nurofen albo sedalię od czasu do czasu, bo mi szkoda malucha
 
halo lejdis!!
a ja spac nie moge, jak sie wybudilam na karmienie malego, bo caly czas je w nocy to teraz lipa, i sobie pomysle, ze on za godzinke albo poltora znowu wstanie:no::crazy::sad:
poczytalam co tam u was no i widze, ze temat zabkowania i mleka jest.
u nas zabkow 9 no ale tez mamy masakre, marudzenie i placz o byle co a jak troche podwyzszona temperatura to odrazu daje paracetamol(na szczescie rzadko), no bo co ma sie dzieciak meczyc no i smiesznie wyglada, bo caly czas chodz w sliniaku, bo tak mu z buzki leci, ze masakra:blink::rolleyes::rolleyes2:

a co do mleka to anineczka ze zgroza przeczytalam linka ktory podeslalas, no ale u nas od 2 miesiecy podaje Mattiemu kasze manna na mleku na noc i w nocy i nad ranem, oprocz tego je deserek na mleku i sa to albo sucharki z mlekiem(ktore uwielbia) albo budyn albo jogurty(ale to co innego, no i jogurty to palaszuje od 6 czy 7 miesiaca)
teraz mnie to zaczelo zastanawiac, czy nie za duzo ma tego mleka no ale w sumie to nic mu nie jest:dry::unsure::huh:

nie wiecie co zrobic, zeby maly juz nie jadl w nocy? Niby mowia, ze samo przejdzie ale on wciaga ponad 300ml kaszy mannej i nie wiem czy to przyzwyczajenie, bo budzi sie z placzem no i dla mnie to naprawde jest glodny, a tak mi sie marzy juz pospac:dry::zawstydzona/y:

anulka-biedny oskarek buziaczki od nas i duzo zdrowka

bira-to Inga taki urwis?:-DMaciek ma to samo tylko ze leje mnie:dry: nie wiem skad mu sie to wzielo, ma tak od kilu miesiecy i mowi sie mu ze nie wolno a on sie cieszy i mnie trzaska-nie wiem babcie caluje jak ja budzi a my z plaskacza dostajemy i juz:sorry2::dry:u nas tez nie ma zadnego bicia....

dziewczyny mam jeszcze pytanko tylko nie wiem czy to dobry watek....
otoz maly czesto sie lapie za siusiaka i sciska nogi i lapie sie za pieluche i sciska, moze go cos boli, co?
no i jak kapiecie chlopcow? bo ja juz zeswirowalam na tym punkcie, ze moze go zle kapie, no i czytalam cos w necie a teraz to juz glupia jestem i nic nie wiem-takze pliss podpowiedzcie cos:unsure::rolleyes2::shocked2:

dobra spadam do wyrka i do poranka na kaweczce
 
reklama
Do góry