reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dziękuje za słowa robię tak jak mówicie - ignoruję
czasami przynosi skutki - czasami

nawet dzis w nocy było lepiej.:-)
własnie wstał. Idziemy coś zdjeść , a póżniej tradycyjnie idziemy do babci na poranną kawę.

Mąż obiecał mi wyjazd na zakupy także mam nadzieje że trochę sie odprężę.

wszystkim jeszcze raz dziękuje i życzę miłego dzionka. :-)) pa
 
reklama
zakupy zrobione .....drogo jest w austri byle jakie zakupy a prawie 100 euro
no coz .......
zjadlam juz z malym sniadanie dzis jajecznica z chlebkiem byla w menu no i 2 kesy kotleta mielonego z wczorajszego obiadu .....uwielbiam je na zimno i Nicki okazalos sie ze tez (mam nadzieje ze mu niezaszkodzi tych pare gryzow)

pogoda do dupy mokro i chlodno ....
 
Mirka... no 100 euro w przeliczeniu na zlotowki to ponad 400zl... to u nas dooooobre zakupy....
no ale tez inne zarobki w austrii a u nas... najlepiej maja ci co moga tam zarabiac a tu wydawac:tak:
 
Bry :-)
Nocka do dupci,młody obudził się koło 24 i godzine mu zajeło usypianie,a później budził sie chyba co godzina.Wstaliśmy po 8:00 :tak:
U nas śnieg leży,ale nie ma mrozu (jak to wiosną) ale co chwile dopaduje.No jestem w szoku bo tyle śniegu to tutaj od 5 lat nie widziałam :baffled:
Mirka mnie dziś tez czekaja zakupy i coś czuje,że też stówka lekko pójdzie.Mam nadzieje,że zasiłek już jest na moim koncie i będzie za co zrobic zakupy.|Jeszcze mąż musi mandat 80 euro zapłacic :angry::angry::angry:
 
reklama
Do góry