reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dobry wieczor
beatko ........to swietnie ze w pracy coraz lepiej oby tak dalej

wszytkim zabkujacym wspolczuje u nas jako tako choc mamy juz prawie 12

anineczka .........no coz tak jak czytalam to nie rosja i nie ma infrastruktury czytaj opon zimowych i plugow do odsniezania .........przyjedz do austrii oni sa przygotowani :)

lilka .......zapomnialam (juz dawno) gratulacje za te zgubione kg ......brawo !!!!!!!! ty nasza matko polko , a karmisz dalej piersia czy juz nie bo to chyba twoj rekord
 
reklama
O Lilka jesteś:-)jak tam matka polka się ma?;-)
Czytałaś tego priva i co ty na to?bo nie dałaś znaku
A i Mirka zawitałas o tak późnej porze:-D?

Ja ide pod prysznic i do lulanka za moment:tak:
 
A dzięki ze pytasz dużo lepiej:tak:myślę że obie dziewczyny z którymi pracuję oraz pomoc juz sie do mnie przekonały:-)i mam dobry tzn poprawny kontakt cały czas jesteśmy na per pani ale tak jest ok bo mamy dystans do siebie a i pożartujemy sobie czasami nawet:tak:
Musze powiedzieć ze teraz jest pełno zmian i jestem nawet takim małym koordynatorem dodatkowo i to wszystko sprawia ze pierwszy raz praca daje mi satysfakcję;-):tak:

Beata to ważne żeby spełniać się w pracy, w końcu tak wiele czasu w życiu zajmuje.. A co do współpracowników to widzę ze na dobrej drodze są wasze stosunki:tak:

nadrabiam! :-p


a no jest ino ciebie teraz nie ma :-D
czesc Jagoda milo mi,ze sie odezwalas,brakuje tu ciebie i slicznotki Blanki :-)
Lila dziękujemy za miłe słowa:-)
Czekałam czekałam i nie doczekałam się więc poszłam sprzątać chate:sorry2:

Dobra Kochane, ja zmykam spac, zycze wszystkim milutkiej nocki:-p:tak::tak:;-)

Dobrej Nocki Anulko!


Kilka dni temu kupiliśmy sobie laptopa i dopiero teraz doceniam jaka to jest swietna sprawa. Do tej pory komputer mieliśmy tylko w naszym domowym biurze i jak Blanka nie spała to ciężko było mi z niego korzystać, a teraz bajer-mogę sobie siedzieć na kanapie przy kominku i buszować po internecie. Wiem ze to nic odkrywczego:sorry2:, ale cóż:-D
 
reklama
no my dopiero spac sie wybieramy:rofl2:

lilka .......zapomnialam (juz dawno) gratulacje za te zgubione kg ......brawo !!!!!!!! ty nasza matko polko , a karmisz dalej piersia czy juz nie bo to chyba twoj rekord

mirka dzieki za gratki:-) co do karmienia to nadal jestem cycową mamusia:-) to moj rekord:-) choc na noc daje Gabiemu juz mleko,wypija 210ml :szok: ale jak idzie spac kolo 21.00 tto budzi sie o 9.00 rano :rofl2::-)

O Lilka jesteś:-)jak tam matka polka się ma?;-)
Czytałaś tego priva i co ty na to?bo nie dałaś znaku

hej Beatko
aaa no czytalam,ale zapomnialam odpisac:zawstydzona/y:
dzieki za rady,tez mysle o tym bio cla z zielona herbata :tak: jak przestane karmic to poprosze kogos by mi z pl przywiozl,Beti a moglabys sprawdzic na ulotce czy kobiety karmiace moga go brac? bo ostatnio obilo mi sie gdzies,ze nie ma przeciwskazan:confused:

matka polka hihi:rofl2: pogoba mi sie to :-D

jakby mi dzieciaki obudził to bym go za szmaty zawłóczyła do ich pokoju i siedział by do rana i ich usypiał;-)

no jakby mi obudzil to bym go opieprzyla jak nic:dry: zawsze puka w okno,a ze siedzielismy w salonie to wystarczylo zapukac...nie wiem po co dzwonil do drzwi...chyba byl zmeczony po pracy,ze nie pomyslal logicznie:dry:


ok spadam do wyrka,bo juz pozno jak diabli
dobrnoc
 
Do góry