reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień doberek:tak::tak::tak:
Larvunia
urocze foteczki w podpisie:tak::tak:
fajnie wytłumaczyłaś znaczenie swojego nicku:tak::tak:;-)
Sabinka łączę się w bólu :confused::confused: u nas też był marudny dzień a w kościele tak się rozwyła że szok:szok::szok:
Bira super że już necik masz:tak::tak::tak:
oj nie złą łubuzicę masz w domciu:szok::szok:;-)
Anulka oj współczuję Ci tego upadku:no::-(
spróbuj dziś na to prześwietlanie się udać:confused::confused: Tulam Cię mocno:confused::confused:
Karinka fajnie że Szymonkowi zabawa w namiocikach się podoba;-):tak:
oby mu się jak najdłużej nie znudziła :tak::tak:;-)
 
reklama
Byłam w sobotę pierwszy dzień w szkole i jestem bardzo zadowolona:tak::tak: już nie mogę doczekać się weekendu:tak::tak::tak: bo jak się okazuje nie mam zajęć co drugi tydzień tylko w każdą sobotę i niedzielę chyba że wypadnie święto:tak::tak::tak:

Patryka wieczorem teście odwieźli do domu:tak: ufff nareszcie :-D:-D:-p
 
Karinka ładnie Ci synuś waży:tak::tak::tak:
Jagoda współczuję nerwów z wizyty u takiej wrednej pediatry:szok::baffled:
dobrze że poszłaś prywatnie i Blanusia nie musi być faszerowana antybiotykami:tak::tak:
Elka no widze że Twoja pani doktor ma beznadziejne podejście do dzieci:baffled:
Larvunia oj daleki termin macie do kardiologa:szok: ale trzymam kciuki żeby wszystko dobrze wyszło:tak::tak::tak:
 
dzien dobry
bylismy dzis na pnemokkokach mal to taki silny chlopak ale padl teraz na drzemke i juz spi 2 godz.
sabina .........mysle ze bola bo malmu ida 5-tki i reszat 4-rek i jest potwornie marudny , placzli itp jak nie on
 
Witam.

Aniulko kobieto uważaj na siebie.A tak hmmm...podejrzewasz,ze możesz byc w ciaży?

Aluśka hello dzielna kobieto.Kurcze nic nie wyczytałam,że idziesz do szkoły? A może to kurs z UP? Poinformuj mnie co to?

Bira
Witaj.Już masz swój komputerek?

U mnie też młody już kima a ja lecę przetrzec podłogi,wstawic ziemniaczki i jeszcze tutaj zajrze :tak:
 
jeszcze musiałam przelewy porobić;/ zusy, księgowego itp ble...
tak od końca...
Mirka czyli u Ciebie to samo..:( boję się jedynie żeby już mojemu młodemu to wycie wymuszanie i marudzenie potworne nie zostało!:-( bo zwariuje!!!!
Aluska super że w szkole sie podoba:-) i zazdroszczę że masz odskocznie:-) chyba sobie jeszcze jakies podyplomowe zrobie hihi przynajmniej będę miała motywację do wychodzenia z domu:-)
Anulka ło matko niezły dzionek mieliście;/ a własnie co Ty tak z tą ciążą????????? hmmm>>>????
Bira a moze wrzucicsz foteczki z basenów co!:-) o rajku bez drzemki współczuje;/ ja bym zwariowała!!:-)
Anineczka dalej macie śnieg:-) Słuchajcie to jest jakieś chore przed wczoraj i wczoraj +10 +12 a dziś -3:-) normalnie porażka:-) a wogóle to linka miałaś dac:-)
Larvunia zdjęcia w podpisiku suer:-) a co odo wytłumaczenia o nick:-) to hmm dziwne:D hihih;-) udanego tygodnia kochana:-) a wogóle śniłas mi się dziś!
Elka ale kolacje strzeliłąś larvuni:-) ja też taką chcę:-) hihih
karinka tez miałam w planie młdoemu taki namiot kupić ale zrezygnowalam bo doszłam do wniosku że na bank będzie jak u KLarvuni:-) ze chwile sie pobawi i dość:-)
Misia torcik mniem mniam:-) i jak tam się udał do końca:-)?:-) napewno extra wyszedł:-)
Beatko ja też nie szczepie dodatkowo:-) postawnowiłam przynajmniej narazie:-) buziak dla Olki:-)
buziolki ide na inne wątki bo widze że tam popisałyście a mnie znów dawno nie było:-(
 
reklama
Sabinka, współczuję takiego dnia. U nas często tak bywa... A drzemek Ina w weekendy nie uznaje:crazy: Chyba dlatego, że ojciec jest w domu i ona nie ma czasu na spanie:angry: Więc wkur..am się niemiłosiernie bo o 16 nie da się już z Indzią wytrzymać... ale spać nie pójdzie:baffled:
A zdjęcia jak tylko zgram to wrzucę:-)
Aluśka, super, że masz taką odskocznię:-) Sama myślę, żeby zapisać się do szkoły:-)

Anineczka, mój jest nadal naprawiany:wściekła/y:, ale Katarzyna już się tak awanturowała, że Seban kupił innego kompa;-) I tak był mu potrzebny, wię ctylko mu przyspieszyłam;-)

Elbra, nie było mnie i strasznie mi Was brakowało;-)

Indzia śpi:-) Mam labę:-)
 
Do góry