reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dzień dobry

I mam znowu szpital w domu Michał miał o 15 39,5 temp a teraz jak mu spadła to szaleje już:wściekła/y:.Mam tylko nadzieję ze Olka nie podłapie tego dziadostwa
Anulka o kurde ale miałaś :szok:kobieto dobrze ze cała jesteś:tak:i pisz czy mozemy gratulować już;-)
Sabinko no u mnie też taka masakra z płaczem
Bira hello co tam u twojego potworka?:-D
Aluśka gratulacje fajna szkoła :tak:
Elbra gdzie jesteś kobieto?:rofl2:

Lecę złośnicę wykapać:-D
 
wave.gif

Witanko.

Wykąpiemy tylko towarzycho
Elffy_31.gif

Położymy spac
1055246z99lj5uafv.gif

I wpadnę jeszcze do Was
0e63c8965a2cb5a845965ce4d10b64de.gif
 
Witam wieczorowo

Anulko współczuję przeżyć, dobrze że nic poważnego wam się nie stało...

Beatko a wy znowu chorzy:-(? Ochydne są te wirusy...
A powiedz mi apropo, daję teraz Blance Galium heel, co o tym myślisz? Może coś innego homeopatycznego poleciłabyś?

Anineczko jak Ty potrafisz wszystko obrazowo wytłumaczyć..hihihi

A u nas drugi dzień bez spania, ale za to wieczorem o 20 już Mała śpi i mozna troche odpocząć. Kurde co to jest zeby 16-sto miesieczne dziecko nie spało w ciągu dnia, a jak zdrzemnie sie nawet na 5 min to idzie spać dopiero ok.23...masakra:sorry2:

Idę ogarnąć dom...
 
no wiec pytalam pediatre odnosnie picia .........wiec jezeli kogos to interesuje to dziecko w tym wieku moze pic do 1 litra i to jest wszystko ok

anulka jak sie czujesz ???
beatka ....ty to masz wesolo jak nie jedno to drugie choruje ...wpolczuje
 
reklama
...dziewuszki jaki byl ten link na te planowanie chlopca, czy dziewczynki... co kiedys sprawdzalysmy czy u nas sie zgadza :sorry2:
 
Do góry