reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
:zawstydzona/y:łłłoooo miska zapomnialam!!!
DLA WIKIEGO:
"Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki."
WIKU 100 LAT, samych dobroci i usmiechu i duzo milosci :-D
 
Beatko... zycze by Michalowi szybko przeszlo... no i by Ola nie podlapala nic... kurcze te przeziebienia:sorry::confused2:

Jagoda... to homeopatia dzila na Blanke... u nas viburcol nic nie dal... a niczego innego nie stosowalismy:sorry:

Larvuniu, no no... to widze ze coraz nas wiecej planuje powiekszanie rodzinki:-D:-D super:tak::tak:

Anineczko, jak tam po kapaniu, polozeniu spac... jestes??
pytalas kiedys o biodacyne, czy jak tam to, ta takie kropelki niby do czu ale my stosowalismy do noska:tak::tak:

U nas Oskarus juz spi, mezus robi jakies jeszcze projekty na kompie, ja wykapan i lewdow zywa zaraz sie klade:confused2:
 
widze ze czy to kwiecien czy to maj bedzie w planowaniu to dana mi jest dziewczynka teraz.. no ciekawe, ciekawe... ;-)
 
reklama
elbra ----------no nie .........on pije mniej niz litr ale i tak wydawalo mi sie ze to duzo , no wiez przewrazliwiona matka jestem .............. no soku i herbatek to moze pije wiecej ale tu chodzilo o pragnienie a nie przyjemnosc wiec z pragnienia to on tyle az nie pije :)
i tak dobrze ze sie dowiedzialam
caluje i ide czytac ( zona pilata .........ciekawie sie zapowiada za ksiazka) pa do jutra
 
Do góry