reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
No Beaciu... ladne rzeczy:-D jest przed 17ta... a Ty juz isc do lozka chcesz... a mi kazalaas tes robic:-D:-D:-D
No tak ale ja jestem juz po @:-Dwięc w tym miesiącu opcja dodatkowy szkodnik nie wchodzi w grę:-)
Ale taki dzień chyba już mam wszystko do kąpania przygotowane i zaraz zaczynamy;-)

dobrze, że już lepiej u was!:tak:
co do gryzienia...to w taką furie tylko jedna stara kobieta może mnie niestety wprowdzić:dry:
ale nie ma co robić obdukcji bo nie miałam siły stukać o tym;-)


Ciekawe jak Marcelek Larvuni z tym choróbskiem.:confused:


a ja dzisiaj punkty ze stacji BP wymieniłam sobie na bon w Media Markt i wybrałam sobie za to depilator Brauna.:cool2:
Więc póki co ide się dalej zażynać - bo to jest masakra!:ninja2::ninja2::ninja2::oo:
No tak u mnie też tylko jredna kobieta potrafi mnie wyprowadzić z równowagi:-D
Depilatorem jeździsz :szok:o kurcze ja też chyba jutro pojeżdzę bo już nogi wołają o pomoc:-D
No i czas powoli o brazylijskim Anulki pomysleć lato idzie trza sobie nowa fryzurkę wymyśleć:blink:
 
Elbra, fajnie... depilator - pamietam jak pytalas kiedys wlasnie o depilator, a tu bonus za punkty za paliwo:-) a tak z ciekawosci duzo trzebapunktow na jakas nagrode? bo ja w sumie niez bieram nigdzie, a tankujemy tak srednio lekko za 300-400zl/m-c:zawstydzona/y:


Beatko... wrrr, depilacja brazyliska:baffled: az sobie przypomnialam... juz powinnam pojsc... choc teraz i tak lece sobie w kulki i chodze raz na 2-3 m-ce:confused:
 
dobry wieczor
ja jak po ogien
bylam dzie na zakupach ,tesiowa byla z malym ponad 3 godz i bawili sie swietnie
ide robic obiad bo juz najwyzszy czas
do pozniej .......maz bedzie ogladal mecz wiec na pewno do was jeszcze zawitam
 
czesc
mlody spal z nami dzis, masakra jak on sie wierci, nie wiedzialam ze mozna miec takie pozy spiac :-D.... prawie nie spalam :dry: Marcelek kaszlal, plakal i tak na zmiane... w nocy na szczescie juz nie rzygal mi. Jak wstalam o 4.00 to obaj z mezulkiem spali :sorry2: W dzien meczyl mlodego kaszel... nie byl mezulek u lekarza- mlody przespal swoja godzine wizyty, pozniej zadzwonili po meza z pracy i przepadla wizyta. No ale nic jest juz na jutro zarejestrowany na 11.00
moja mama zauwazyla.... ze to przez kaszel te wymioty..., tak jak anulka pisalas...
dzieki za zyczenia zdrowka dla marecelka... kochane jestescie :tak:

...zrobie kolacyjke i zajrze jeszcze... wiec do poznie
 
Witajcie kochane:-D
Ja w koncu w domku dzisiaj caly dzien sypal snieg ale mam nowy wozeczek wiec zupelnie inaczej jechalo sie z Szymkiem-SUPER:tak:
Jutro znowu wroce pozno poniewaz mam wyjazd po towar.

Cześć dziewuszki:rofl2:

U nas lepiej ufff do tego stopnia lepiej że juz się biją te moje łobuzy:angry:
Larvuniu o widzę ze i Marcelito zachorował:szok:kurcze co się dzieje:dry:
Bira akcja smycz jest the best :-Dwidzę juz jak suki koło idacej ingi grzecznie maszerują:-D
Anineczko znajdź mi tez jakąś ulgę:tak:
Karinko jak miło że wpadłaś co tam nowego?
Sabinko tylko dzień dobry?;-)
Elbra kto tam znowu cię pogryzł idę zrobić obdukcję pogryzienia:-D;-)
Anulka to spanie jak tam test wypadł?
Lilka zakuwaj zakuwaj:tak::-)

Idę podwieczorek towarzystwu robić ale jeszce rzucę okiem na inne wątki:-)

Beatko ciesze sie ze u Was lepiej:tak::-)u mnie taka hustawka nastrojowa heheheh.Jak kochana u Ciebie w pracy juz wszytsko ustabilizowalo sie????

czesc
mlody spal z nami dzis, masakra jak on sie wierci, nie wiedzialam ze mozna miec takie pozy spiac :-D.... prawie nie spalam :dry: Marcelek kaszlal, plakal i tak na zmiane... w nocy na szczescie juz nie rzygal mi. Jak wstalam o 4.00 to obaj z mezulkiem spali :sorry2: W dzien meczyl mlodego kaszel... nie byl mezulek u lekarza- mlody przespal swoja godzine wizyty, pozniej zadzwonili po meza z pracy i przepadla wizyta. No ale nic jest juz na jutro zarejestrowany na 11.00
moja mama zauwazyla.... ze to przez kaszel te wymioty..., tak jak anulka pisalas...
dzieki za zyczenia zdrowka dla marecelka... kochane jestescie :tak:

...zrobie kolacyjke i zajrze jeszcze... wiec do poznie

Larvunia ciesze sie ze mlody juz nie wymiotowal:tak:oby ten kaszel ustal


Ide pranko porobic,malego pozniej polozyc i czytac dalej moja ksiazke hehehe
 
reklama
Do góry