reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

I ja serdecznie wam gratuluje listopadoweczki!!!!!!!!!! Obyscie szczesliwie przeszly cala ciaze!

Ps.Jak chcecie potwierdzenia ciazy u lekarza i to na usg to poczekajcie do okolo 6-8tyg.Wczesniej nie ma co isc :) Pozdrawiam
 
reklama
Madamagda, Iwonka2006 dziękuję i ja za gratulację :-)
Ja jednak do ginka wybieram się wcześniej bo nie wiem czy nie przepisze mi jakiś leków podtrzymujących.
 
fiducza witaj! Kiedy idziesz do ginka? Ja mam dylemat bo moja gin przyjmuje tylko we wtorki. Wtedy był by jeden dzień po terminie @ a to chyba za wcześnie... Zaczekam i chyba pojde 4 marca:tak: Co myslicie?



Do gina idę w poniedziałek bo nie wytrzymam. Może być to trochę wcześnie, bo dopiero 3 dzień po niedostaniu (mam nadzieję) @ ale nie wytrzymam dłużej :) A Ty jeśli wytrzymasz to idź 4 :), ale znając życie pewnie nie wytrzymasz hihi Bo ja to chcę wiedzieć już.

Kurde a teraz z innej beczki. Okazuje się, że jak już była we mnie fasolcia to kilka fajek spaliłam :zawstydzona/y: Wiem, że nie powinnam, ale to z nerwów czy jest. Mam nadzieję, że to nie wpłynie negatywnie na nią.
Poza tym to mnie mdli bardzo i dużo piję :)
 
Kto wie z waszej rodzinki o pozytywnym teściku?
Kiedy chcecie im o tym powiedzieć?

U mnie to wie oczywiście tatuś fasolki, który jako jedyny wierzy w to :) Bo reszta, czyli przyszła babcia i kilka koleżanek to jakoś nie przyjmują tego do wiadomości, bo ja już "tyle razy" byłam w ciąży, tzn. miałam objawy, że przestały mnie słychać chyba ;-) Uwierzą dopiero pewnie jak ginek potwierdzi :) Boję się komukolwiek mówić, chociaż chciałabym wykrzyczeć to wszystkim, no ale to dopiero kilka tygodni i różnie może być. Teraz to ja sama w to nie wierzę!!! :)
 
I ja Wam gratuluje!!!! Wspanialych 9 miesiecy Wam zycze.
Ja bylam u lekarza 6 dni po spodziewanej miesiaczce i juz bylo widac peczezyk (to byl 5 tydzien:-))
Pozdrawiam mamusia sierpniowa;)))
 
Monik, Fiducza i Majeczko - gratuluję z całego serca!
Majeczko wreszcie Ci się udało! Wysyłałaś wszystkim dobre życzenia i w końcu możemy Ci się odwdzięczyć! Życzę Wam spokoju przez całe 9 miesięcy i oby pierwsze 3 minęły Wam tak dobrze jak mi :)

Monik - 3 listopada fajna data, obchodzę w tym dniu imieniny:) Sylwii i Huberta:)
 
Ania101281 chciałabym pojsc wczesniej...ale boje sie,ze nic nie bedzie widać i bede miala nie potrzebny stres...zaczekam jeszcze tydzień...zastanawiam sie juz czy jak wszystko do tego momentu bedzie ok to czy zabrac męża...:tak:on bardzo tego chce...ale nie wiem czy ja sie dziwnie skrepowana nie bede czula...w głębi chce zeby ze mna był...
SylwiaZG to prawda przyszla kolej i na mnie:-) na razie mam mnóstwo obaw...nie wiem jak to powiedziec mamie...jutro sa moje 21-urodzinki...
Dziekuje za miłe słowa Kochane:tak::-)
 
reklama
Do góry