• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2008

reklama
Witam, dopiero dzis wyszlam ze szpitala, z czasem nadrobie Wasze posty, ale najpierw chcialam sie przywitac. W koncu w domku, i to z wielkim trudem, musze teraz 2x dziennie mierzyc cisnienie i 1 dziennie sie wazyc. Nasza malutka wazy juz 2kg i mierzy 42cm, duza panna z niej
 
Karolka Piękne córeczki:-) cudownie że już są z Wami całe i zdrowe..
no to dziewczyny pomału zaczynamy się "rozsypywać" ciekawe która następna:-p
Madzik dobrze że już w domu
 
Karola cudne Dziewczynki!!!

Madzik, dobrze, że wróciłaś :))

A mnie śnił się dziś Piotruś :) Śliczny i zdrowy, tylko coś z butli jeść nie chciał, a jak chciałam Go nakarmić piersią, to się obudziłam. Dobrze, że to był dobry sen. :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry