reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

I ja serdecznie wam gratuluje listopadoweczki!!!!!!!!!! Obyscie szczesliwie przeszly cala ciaze!

Ps.Jak chcecie potwierdzenia ciazy u lekarza i to na usg to poczekajcie do okolo 6-8tyg.Wczesniej nie ma co isc :) Pozdrawiam

Witam wszystkie nowe mamusie :-D i GRATULUJE SERDECZNIE :-D
Ja sie nie zgaadzam ja bylam szybciej u gin. i mam potwierdzenie:tak: i leki od
razu zapisane i bardzo sie z tego ciesze ze poszlam tak wczesnie
i jakbym jeszcze raz miala isc to tez bym poszla tak wczesnie :-D
 
reklama


Majeczko Kochana :-) W dniu Twoich urodzinek, życzę Ci spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil, i żebyś zawsze była taką dobrą osobą jak teraz jesteś :-):-):-) I żeby to życie, które się w Twoim brzuszku rozwija, przyniosło Tobie i Twojej rodzince samych szczęśliwych chwil :-).
 
Zafasolkowana to jak najbardziej...., albo bardziej "zaktosiowana"..., nie na listopad..., ;-)
dziewczyny wszystkiego najlepszego, zobaczycie nawet nie zauważycie jak minie pierwszy trymestr...:-D:tak:
 
Hej! Powiedziałam dziś mamie o ciąży:tak: ucieszyła się nie śmiało...
Za to do mojego M to dotarło i szaleje ze szczęścia:-)
Powiem wam że ten PRE-TEST pokazał tą druga kreseczke grubszą (z drugiego moczu) niż AMIL (z pierwszego moczu)
Padam ze zmeczenia choć nic dzis nie zobiłam...
Monik ja się dobijm do Ciebie na GG:tak:
 
reklama
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LISTOPADÓWECZEK 2008
-już szczęśliwa mamusia- Listopadówka 2007;-)
Spokojnej bezproblemowej ciąży i bezpolesnego szybkiego porodu:-)

ps o rajku jak to dawno było...ehhh
czas leci strasznie szybko...
 
Do góry