reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Jestem, jestem Antilko:tak:. Co do prezentu to przed wizytą zapytali co mi potrzeba, a ja powiedziłąm że może jakąs zabaweczkę bo ubranek już mam dużo. Ale mam w pracy doświadczoną koleżanke mamusię i powiedizła ze szkoda kupować zabawki, lepiej coś na dłużej i praktycznego :-). I mamy leżaczek!
A jak samopoczucie?
Pozdrawiam
 
reklama
Dzień Dobry Listopadóweczki:-)
Martynaag śliczna panienka z Twojej córci:tak::happy:
Kiriam no właśnie takie przemyślane prezenty są najlepsze. Mam nadzieję, że moje koleżanki też wpadną na jakiś fajny pomysł:-D
Insanes co u Ciebie:confused:
Mamuśki kto jeszcze został 2w1?
 
Martynag jak fajna:-D
antila jestesmy tylko teraz troszke więcej czasu trzeba poswiecic małym istotka

Pozdrawiam wszystkie rozpakowane i te w dwupaku szybkiego rozwiązania obyście cieszyły sie pociechami:tak:
 
Mamuski a co z Anetka .... ani widu a ni slychu ....
Antila niestety mamy nie rozpakowanie sa w mniejszosci a te co maja juz dwie pociechy to cud znalezc teraz chwile na forum.....:tak:
 
Hejka dziewczyny długo mnie nie było ale jestem postaram sie nadrobic wszystko i napisac tez co u mnie . gratuluje wszytskim rozpakowanym mama duzo zdrówka dla was . Narazie musze dojsc do siebie bo dzisiaj pierwszy dzień w domu. Pozdrawiam.
 
Lucyann Anetka urodziła wczoraj przez cc Filipka, napisałam na forum NO TO RODZIMY:-)
izka witaj, fajnie,ze juz w domku,nie ma to jak w domu:-) i gratulacje mamuśko, napisz jak było jak tylko uda ci się znaleźć trochę czasu:tak:
 
Lucyan zdaję sobie sprawę, że mamuśki zajęte:tak:Ja nie wiem, czy przy jednym będę miała czas, aby zerknąć na forum:eek:
Izka witaj z powrotem:-)Długo Cię trzymali w tym szpitalu:szok:
Ja dzisiaj w nocy miałam skurcze od 1 do 3 pojawiały się co 7 a potem, co 5 minut .
Niestety po 4 wszystko ustąpiło:baffled:
Teraz też co jakiś czas twardnieje mi brzuch, ale czuję, że nic z tego. Wszystko jest bardzo delikatne.
Coś mi się wydaje, że zostanę grudniówką. Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie:confused:
 
reklama
Antila ja zostałam październikówką i jestem z Wami więc napewno u nas zostaniesz a i jeszcze się listopad nie skączył więc nie mów hop;-)
 
Do góry