reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

reklama
Dziękuję Asteria:-)
Tak jeżeli dobrze pójdzie to lutowa, albo marcowa jeżeli będzie tak jak z Anią czyli 2 tyg później.
 
Dzień dobry!!! Witam, witam i bardzo się cieszę, że kolejne z nas zostaną po raz drugi mamusiami :-) GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!! :tak::-)

Dawno, dawno tu nie zaglądałam, ale czas mi tak szybko leci, że już nawet na dni nie liczę, ale na miesiące :szok: Jeśli tak to pójdzie, to za szybko się zestarzeję, a wcale mi się to nie uśmiecha :no:

Piotruś.... Mały pyskacz... Od kiedy nauczył się gadać, to gęba mu się nie zamyka... A jak się przegaduje z nami, masakra. Ma swoje humorki i też muszę stwierdzić, że robi nam na złość, śmiejąc się przy tym w twarz... :szok: Potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi. Co do pieluch, to wreszcie zaoszczędziliśmy na tym towarze. Daję mu tylko do snu i ewentualnie w trasę, choć potrafi kilka godzin wytrzymać bez sikania. Tak od miesiąca już dajemy radę - może i późno, ale wreszcie :tak:
Postaram się częściej odzywać, ale liczę i na Was!!! Pozdrawiam :)
 
no u nas spokoj ale remont pelna para;) wrescie na swoim a nie u mamus czy tescow:)

Wojtaszek wypoczywa u babci poki co:) ale jak wroci pełną para bierzemy sie do pracy nad jedzenie zupy:) bo z tym mamy najwieksze problemy... ale za to nie wiemy co to jest pielucha w dzien - ale za to na noc jeszcze zakladam ale postanowlam sobie ze bedziemy probowac bez...
 
Hanuś moja Ania też gada jak najęta:-DZ pieluchami pożegnałyśmy się już we wrześniu, ale z dziewczynkami podobno szybciej idzie;-)
Asteria kupiliście mieszkanie?Super!
 
:tak:Witam serdecznie;)

Antila Gratuluję!!! Oj sama bym chciała ale jakoś tak się boję....

Asteria jak remoncik?? już pewnie po...

Bartek kłuci się z nami (Hanuś pewnie chłopcy tak mają;-)a od wrześnie do przedszkola... trochę się boję bo w prawdzie już prawie dwa lata jest w tym swoim klubiku ale tu będzie dużo dzieci nowe ciocie...

Z pieluchami pożegnaliśmy się w marcu a do początku lipca w nocy, początkowo zdarzały się wpadki ale na dzień dzisiejszy (odpukać) jest ok



pozdrawiam dziewczyny
 
Dobry wszystkim
Antila no i Ania zaraz doczeka się rodzeństwa a tak się zażekałaś :)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom.
Mój ma trochę problem z mową ale powoli się rozwijamy
Od września poszedł do przedszkola i już drugi raz na zwolnieniu lekarskim siedzimy w domu ;/
 
Dobry wszystkim
Antila no i Ania zaraz doczeka się rodzeństwa a tak się zażekałaś :)
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom.
Mój ma trochę problem z mową ale powoli się rozwijamy
Od września poszedł do przedszkola i już drugi raz na zwolnieniu lekarskim siedzimy w domu ;/

co sie dzieje? z mowa? nie mowi?
my tez do przedszkola poszlismy:) ale odpukac jeszcze nie chorowal.
 
reklama
Asteria - mówić mówi ale niewyraźnie - logopeda powiedziała ze ma opźnienie mowy
Koleżanka psycholog dziecięcy zachęca na badanie sensoryczne więc pewnie pójdziemy
 
Do góry