reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

monik75

Mama Mai i Oskarka
Dołączył(a)
8 Listopad 2006
Postów
2 135
Miasto
Okolice Rzeszowa
Witam wszystkie Listopadówki 2008
Dzisiaj rano zrobiła teścik ciążowy i są dwie kreseczki :-) Termin z kalkulatora BB wychodzi na 3 listopad :-)

Zapraszam wszystkie dziewczynki na ten nowy wąteczek.
Wszystkim zafasolkowanym życzę spokojnej ciąży i szczęśliwych dziewięciu miesięcy :-)
 
reklama
Jeszcze nikt nie wie...tylko mąz...ktory chce mnie w pon. na betę zawlec...:baffled: a ja tak sie boje pobierania krwi:szok: Jakoś to bedzie...:-) A do gina w nastepnym tyg-bo na razie to chyba za wczesnie...
 
Witam Listopadowe Mamusie
Dołączam się do was, choć mi z kalkulatora termin wychodzi na 31. października, lub 1. listopada, bo nie mam do końca regularnych cykli. W każdy razie będziemy mieć małe Skorpionki :) Sama nim jestem - z 8. listopada :)
Pozdrawiam
 
fiducza witaj! Kiedy idziesz do ginka? Ja mam dylemat bo moja gin przyjmuje tylko we wtorki. Wtedy był by jeden dzień po terminie @ a to chyba za wcześnie... Zaczekam i chyba pojde 4 marca:tak: Co myslicie?
 
reklama
GRATULUJĘ WSZYSTKIM LISTOPADOWYM MAMOM!!!!!!!
Zdrówka na te kilka tak ważnych miesięcy, zero stresów, spokojniej ciąży
Życzy Majowa mamusia 2008
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry