reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam :)

Coś tu spokojniej przez weekend się zrobiło.
No i tak wogóle to Anetki od kilku dni nie było. A co tam słychać u Karoli000?? Dawnoooo nie pisała. Pewnie Dziewczynki cały czas jej zajmują.

A u nas po weekendzie całkiem dobrze.
Walczyliśmy od soboty z kupą i dziś wreszcie (na 5 dzień) się pojawiła. Ale za to taka, że gdybym była sama, to chyba bym się załamała... Zrobił podczas jedzenia i przy odbijaniu się wycisnęła z pampersa aż na ramionka... Wszystko do wyprania, a Młody miał zafundowaną przedwczesną kąpiel. Normalnie szok!!!

A wczoraj moja mama na chwilkę miała go u siebie i wiecie co jej zrobił?? Z brzuszka przekręcił się na plecy. No, a ja tego nie widziałam. Wiem, że to przypadek, ale od przypadków się zaczyna...

Czekam aż się rozpiszecie Laski!!!
 
reklama
Cześć dziewczynki,
Straszne tu pustki ostatnio:tak: Ale nie ma się co dziwić, maluszki są bardzo zajmujące:tak:;-)
U nas po weekendzie ok. Mała została w niedzielę z babcią na prawie 3 godzinki:szok: i była bardzo grzeczna. Ale jak wróciliśmy to się zaczęło - mega marudzenie:-(I tak do wieczora... W nocy na szczęście ładnie spała.
Dzisiaj byłyśmy u lekarza umówić się na szczepienie. Kazał przyjść w środę. Mam nadzieję, że Ninka zniesie szczepienie w miarę łagodnie, bez większych przebojów. Ooooo, znowu zaczyna się marudzenie...
Hanuś - ja nigdy nie sądziłam, że będę tak czekać na kupkę:tak:A jak się już pojawia, to w domu taka radość...:happy2:
Miłego dnia kochane:-)
 
Czesc dziewczyny. Ja tylko na chwilie powiedziec ze jestesmy. Niestety caly czas walczymy z katarem i kaszlem, nie wiem czy nie pojedziemy jeszcze dzis do lekarza zeby go osluchala jeszcze raz. Rece mi odpadaja od noszenia....
Antila, Clue, BigU dziekuje za odpowiedzi.
 
Witajcie!
U mnie Igorek zaczyna spać wieczorami, zamiast zasypiać o północy:-). Za to w dzień więcej marudzi. Ale i tak wolę tą wersję. Dzisiaj mnie zaskoczył. Wzięłam go na spacer jak spał. Nie obudził się ani przy ubieraniu , ani przy wynoszeniu do wózka. Wstał dopiero jak wróciliśmy ze spacerku.
Teraz właśnie się przebudził i M go bawi. A tak poza tym to umnie nic się nie dzieje. Każdy dzień wygląda tak samo, dziecko, gotowanie sprzątanie:cool:.

Dorinka oby katar i kaszel ustąpiły jak najszybciej.
Hanus78 nie zła ta kupka;-).
 
Dzień Dobry:-)
Aga nasz córcia zasypia o 23, ale nam to pasuje bo i i tak chodzimy późno spać i wolimy dłużej pospać. Mała budzi się na jedzonko czasem raz czasem dwa razy o 3 i 6 a wstaje o 9:happy:
Hanuś oj znam te kupy po paru dniach;-):-D
Dorinko współczuję choroby:-(
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanko chodzi mi o karmienie niemowlaka sztucznym mlekiem kiedy można zaczac podawac inne jedzonko, szukałam w necie a tam co stronka to inaczej pisza jedni ze po 4miesiacu inni po 5 juz sama niewiem. Ja mojemu synkowi jak był mały i tez był na sztucznym mleku to juz na poczatku 4 dawałam i kaszki i zupki jazynowe i tak stopnowo rózne inne produkty a teraz niemam zielonego pojecia jesl cos wiecie na ten temat to napiszcie bede wdzieczna. u kazdy dzien taki sam no prawie bo mała raz ma dobry humor a raz nie ale potrafi byc grzeczna mozna do niej pogadac i wogóle dzisiaj ma zły dzien bo spi a jak sie obudzi to płacze i marudzi troche brzuszek ja boli bo mało gazów oddaje a pije herbatke koperkowa i dostaje kropelki wiec sie dziwie. Pozdrawiam.
 
Witam mamuśki
Nam czas ucieka przez palce:sorry: i na nic nie ma czasu:eek: a niby do pracy nie trzeba chodzić... odnośnie pracy to jeszcze się nic nie wyjaśniło i pewnie do połowy lutego nie dowiem się na czym stoję:no: bardzo mnie to męczy:angry:
ale nerwy nie pomogą.......
malutki jest i dziękuję z całego serca bo teraz bym się już nie zdecydowała przez tą sytuację a tak mam moje szczeńście i to jest to:tak:

Izka nie pomogę w sprawie żywienia bo my lecimy na piersi i pewnie wcześniej niż około 5 nie będziemy eksperymentować....
Hanuś Antila bigU współczuję tych kupek u nas jest 2 razy dziennie:sorry: rano i wieczorem...
Dorinka jak samopoczucie? Bakcyl pokonany???
Lunia i jak po szczepieniu??
Anetka co słychać???

Pozdrawiam mamuśki....
 
Izka jak Wiktoria skończy 4 miessiące to mozesz zacząć podawać jej pomału inne jedzonko.Pewnie nie raz sie ten temat przewinie więc spokojnie masz jeszcze czas . Mam gdzies tabelę żywienia dzieci więc jak będzie trzeba to wrzucę na forum.
 
Ostatnia edycja:
Antila u nas jest podobnie. W nocy jedzenie co 3 godz. i śpi do ok 9. A dzisiaj to wogóle jest u nas jest dzień spiocha:tak:. Iguś wstał o 9, po 12 usnął na spacerze i spał do 18 z przerwami na jedzenie. A teraz od 21 znowu śpi:szok:. Ciekawe co będzie w nocy.
Izka ja karmię piersią i jeszcze nie myślę o dokarmianiu. Liczę, że dzięki forum nie przegapię tego momentu;-). Ewentualnie lekarz mi podpowie, że małemu czegoś brak.
Niki nie stresuj się tak pracą. W końcu tak jak napisałaś, swoje prawdziwe szczęścia mamy :happy:.

O mój skarb się obudził:-). Chyba jest głodny.
 
reklama
Witam Was Kochane:-)
Mały walczy ze snem właśnie, mam nadzieję że uśnie:tak:. Ostatnio bardzo ładnie śpi po 7 godzin więc jestem wyspana:tak:.
Icedal wrzuć tabele na pewno się przyda :-)


Ok sen przegrał :baffled:, zmykam miłej nocy :-)
 
Do góry