reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam i melduje sie, ale sie za Wami stesknilam!!!
Nie bylo mnie dawno bo od poniedzialku juz pracuje, niestety albo stety zalezy jak na to popatrzec... Ciesze sie bo zgodzili sie na pol etatu... Nie ciesze sie bo musze opuscic dzieciaki na te pare godzin, no coz, zycie... Caly tamten tydzien gdzies jezdzialm cos zalatwialam bo chcialam wykorzystac te ostatnie dni w domu...
Biore sie teraz do czytania i odezwe sie poniej...
Pozdrawiam mamusie i sciskam maluszki!
 
reklama
No, mialam niezle zaleglosci, ale ogolnie widze ze wszystko u was w porzadku, maluszki rosna i robia postepy a to najwazniejsze.

U nas tez rozka nie bylo od poczatku, kocyk czasami spiworek, ale spiworka nie lubi za bardzo... I nauczyl sie spac w foteliku samochodowym przez to przeziebienie ktore przechodzil. Jak go wloze do lozeczka to po paru minutach sie budzi, za to w foteliku spi godzinami. Teraz jest na odwykowce i w ciagu dnia zero fotelika a w nocy tylko w awaryjnych sytuacjach. Jedyna dobra strona spania w foteliku to bylo zero problemow z baczkami i kupkami, nie wiem, chyba przez to ze nozki mial podciagniete pod brzuszek to lepiej jelitka pracowaly. Myslalam ze te problemy samoistnie przeszly, ale nie, jak spi w lozeczku to dalej sie prezy i trzeba mu pomagac... kiedy to minie????

Dziewczyny mam pytanko. Mozecie polecic jakas ksiegarnie internetowa z ktrorej korzystalyscie i jest rzetelna? Tesciowa wybiera sie do PL za dwa tygodnie i chcialam kupic pare ksiazek, glownie dla dzieciaczkow, a ona by mi przywiozla. W najgorszym wypadku poprosze tesciowa zeby mi kupila, ale wolalabym sama... Tutaj ksiazki sa strasznie drogie, dwu czasami trzy krotnie niz w PL...
 
Witam
no i stało się mnie boli gardło a Mały załapał katar, bidusia tak ciężko w nocy oddychała a przy karmieniu też mu ciężko się oddycha, próbowała wyssać trochę tego aspiratorem i szczerze .... nie mam pojęcia czy coś tam wyleciało :baffled:, może gruszka jest lepsza? już sama nie wiem a wy macie jakieś sposoby na katar Maluchów?:confused:
Pozdrawiam
 
Dorinka ja korzystałam z księgarni Wydawnictwo Siedmioróg : prezenty, książki dla dzieci, bajki, kołysanki, encyklopedie, Biblie, bestsellery dla młodzieży i dorosłych, słowniki, mają pięknie wydane książki w niskich cenach. Oglądałam je wcześniej w sklepie i były dwa razy droższe. A przy okazji wysyłka nic nie kosztowała jeśli zrobisz zakupy za minimum 50 zł.
Carol_ka ja też używam tylko wody morskiej i aspiratora, ale Antoś nie miał jeszcze prawdziwego kataru i to do tej pory wystarczało.
adas13 a my nadal korzystamy z rożka, bo w nim mi najłatwiej uśpić Antosia. Codziennie próbuję też bez rożka, ale bardzo rzadko się udaje.

Ja też mam pytanie. Dziewczyny czy korzystacie z leżaczków dla maluszków? A jeśli tak to z jakich?takich na biegunach czy takich uginanych? Jak się u Was sprawdzają? Zastanawiam się czy kupić bo Antoś lubi zasypiać bujany w górę i w dół a nie na boki.
 
Ostatnia edycja:
HEJ,filwinka my korzystamy z lezaczka -bujaczka firmy Fisher Price i bardzo polecam,bo juz nie od jednej znajomej slyszalam ze sobie chwala i tak jest tez w naszym przypadku.Wygodny i do drzemki malca i do karmienia a poza tym ma wibracje,co uspakaja dziecko,zostawiam mala w nim jak jest pojedzona i mam chwile dla siebie:-) a Nikol zajmuja wiszace nad lezaczkiem zabawki.A zreszta jak wejdziesz chociazby na Allegro to mozesz sobie poczytac opisy,bo jest tego zatrzesienie.Akurat ten nasz lezaczek jest do 18 kg bo mozna go wykorzystac potem jako fotelik dla starszego dziecka.
A jesli chodzi o katarek to mojej corci bardzo pomogly krople do nosa Otrivin dla dzieci,szybko udroznily nosek.Mam tez gruszke ale nie bylo jeszcze potrzeby zeby jej uzyc,mysle ze zda egzamin jak katar jest naprawde intensywny,mokry.009.jpg
 

Załączniki

  • 009.jpg
    009.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 37
My mamy fisher Price, ratuje zycie bo samo sie buja i ma swietne niekonczoace sie melodyjki, Adas spi w nim nawet 2godz :-) od czasu do czasu sie wybudza ale ze go buja i mu gra to zasypia dalej :-D Niestety problem jest taki ze jest tylko do 6miesiecy (9kg)

 
My mamy taki sam leżaczek jak Madzik i mały poleży w nim góra 15 min, później jest krzyk. Dzięki nim i karuzeli nad łóżeczkiem śniadanie sobie codziennie zrobię :-)
 
reklama
Jakie macie maty edukacyne :confused: ja chcę kupić i szukam na allegro ale chyba wszyskie maja to samo różnia się tylko ceną
 
Do góry