reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Snilo mi sie dzisiaj ze Michalkowi wyszedl zabek na dole po prawej stronie. Dotknelam jego dziaselka i poczulam ostry zabek, to bylo takie realne... Chyba przez to jego slinienie taki sen, zmieniam mu ciuchy pare razy w ciagu dnia bo ciagle mokre, nwet przez sliniak i te rece wiecznie w buzce...
U nas tez pogoda okropna. Wczoraj caly dzien padalo, burza... A dzisz pochmurnie, wietrznie i zimno... Tez z utesknieniem czekamy na wiosne...

aga111 to prawda ze od kiedy wrocialm do pracy to tego czas mniej a wszystko, a to tylko pol etatu, az sie boje co to bedzie jak wroce na caly etat i wiekszosc dnia poza domem....
Hanus78, dombar dzieki bardzo za odpowiedz, bede mu teraz nozki pod brzuszek podciagac... Jak tylko zauwaze ze krzywo lezy to zaraz go prostuje albo klade na brzuszek bo w tej pozycji lezy ladnie prosto, a wasze smyki leza prosto na brzuszku?
Icedal jejku nie strasz mnie tymi pobudkami w nocy. Michal budzi sie 1 max 2 a i przy tym czasami chodze jaz zadzumiona. Jak sie zacznie budzic tak czesto to nie wyrobie przy moim wczesnym wstawaniu... Mama nadzieje ze udalo ci sie pozalatwiac wszystkie sprawy. A do wedrowek nocnych mojej starszej corki juz tak przywyklismy ze jak przespi cala noc w swoim lozku to w naszym nam czegos brakuje, jakos tak luzno jest... Zdecydowalismy ze zaczniemy z tym walczyc jak Michal bedzie spal w swoim pokoju, wtedy i Oliwia bedzie musiala. Teraz mi tak jakos ciezko jak mam Michala w lozeczku obok a Oliwke mialabym odsylac z powrotem do jej lozka w srodku nocy... Chyba jestem jakas mieczara... Ale pomysl z tablica swietny, ja przyjdzie pora to zastosuje u Oliwii.
malinka_ev my tez na pampersach bazujemy i tez probowalam huggies ale jakos tak trudno kupki wsiakaly, wszystko bylo na pupie rozmazane. A starsza corka tylko na huggies byla bo pampersy ja odpararzaly...
aneta23 cos mi umknelo, rozumiem ze bedziesz slubowac, wielkie gratulacje. Jak zawsze zorganizowana, mimo ze jeszcze sporo czasu to juz prawie wszystko zalatwione albo przynajmniej wiesz czego chcesz. Bedzie Kubus trzymal obraczki?
bigU witaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aga111 z ta lazienka to "tonacy brzytwy sie chwyta" czy jakos tak sie mowi :-D doszlam do wnosku ze skoro dzieciom zakrywa sie oczka tetra zeby spaly to ciemnosc+bujanie tez a rade, i poskutkowalo, dzisiaj znowu byl kryzys wiec fotelik+ciemna lazienka znowu dala rade :-)
Icedal, maliinka_ve, dombar, moj Adasiek w tym tyg tez mial kilka dni ze klad sie spac ok 21 i budzil na mleczko o 2, 4, 6. Normalnie zasypia o 21 i pierwsze karmienie jest dopiero o 5 albo 7.
Wiecie co coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze to przez skok rozwojowy, od kilku wieczorow to samo ryk i nie chce jesc :no: wiem ze jest glodny bo po chwili jak wreszcie zlapie butelke to zajada ze smakiem a jak proboje wyjac mu ja z buzi to znowu ryk :confused:. Dzisiaj sposobem mu wcisnelam butle, poszlam do pokoju, zgasilam swiatlo i po ciemku od razu bez prolemu zaczol jesc. Cos te ciemnosci na niego dzialaja :-D Podobno jak sa skoki rozwojowe to dziecko wiecej widzi i slyszy i to go drazni, dlatego ma problem z jedzeniem i spaniem :-( szkoda mi dzieciaczkow ze tyle musza przejsc zeby wyrosnac na "ludzi" :zawstydzona/y:
 
DORINKO - dzieki.......no co Ty.....Kuba spokojnie nie ustoi minuty...nie mowiac o tym zeby spokojnie trzymac obraczki....gonilibysmy je po calej sali :sorry::-D
A sen moze proroczy? ;-):-)
 
Dzień dobry wreszcie słonko świeci:-)Byłam dzisiaj na wykładach potem na zakupach w Galerii Handlowej. A teraz odpoczywam, bo Ania śpi na balkonie:-p
Wypatrzyłam świetny kocyk nie kupiłam tylko dlatego, aby sprawdzić, czy nie jest taniej na Allegro;-)
 
Anetko - zazdroszczę Ci tych przygotowań :) To był piękny czas. :)

Dorinko - coś mi się wydaje, że już niedługo znajdziesz ten ząbek :) Co do leżenia na brzuszku to nie zauważyłam aby krzywo leżał. Najbardziej się to objawiało na pleckach.

Hihi - chciałam coś więcej napisać, ale Młody się obudził i muszę spadać...

A pogoda dziś przepiękna!!!
 
Witajcie
Pogoda wiosenna,wybralam sie z mala na miasto ,zaliczylam sklepy z dziecieca odzieza,tam tez wiosna powialo,przy okazjii kupilam sliczniutkie butki:tak:,co z tego ze za duze :biggrin2:,wielkanocne ozdoby w wiekszosci sklepow wprawiaja w swiateczny nastroj.Przygotowujemy sie do chrztu i juz nie moge doczekac sie rodzinki z Polski !!!.Mamy juz cacany komplecik kupiony na allegro i odliczam dni:happy:
Siedze sobie tak teraz ,w mieszkaniu cisza bo tatus zabral corcie w odwiedziny ,mam chwile dla siebie i nie wiem za co sie zabrac:confused:Chyby poleze w wannie i poczytam,zadnych porzadkow.
Problem z oczkiem minal po paru dniach obylo sie bez lekarza wystarczylo przemywanie herbatka.
Milego weekendu mamusie:tak:
 
Hej. U nas wczoraj i dzisiaj piękne słońce. Niedziela cały dzien na spacerach z przerwami na jedzono a dzisiaj narazie mały spi na balkonie a po południu czeka nas dłuuuugi spacer . W taka pogode az żal w domu siedziec :tak:
Julcia śpi całe noce w swoim łóżeczku, nazbierała dużo słoneczek więc we środę czeka ją nagroda , idziemy do Fikolandu :tak: Sebastian jak się budzil co dwie godz w nocy tak sie budzi:angry: Juz prawie na rzęsach chodze , ale co tam dam rade bo jak nie ja to kto :-D Czas leci jak szalony , dzieci rosną tylko ma sie nie starzejemy ;-):-D Patrzę codziennie na suwaczki i nie mogę uwierzyć że moja córcia konczy niedługo 3 latka! pamiętam jak pezyniosłam ją do domu ze szpitala jakby to było wczoraj ehhhh .
Dorinka też nie miałam serca gonic Julki do łóżka jak mały był z nami w pokoju ale skoro przenieslismy go to juz nie ma wyjscia. Na dłuższą mete takie spacerowanie w środku nocy jest bardzo męczące nie tylko dla nas ale i dla dziecka. Dobrze że pomysł z tablicą sie sprawdził :-)Pozdrawiam Was wiosennie i życze milego dnia :tak::-D
 
Witajcie
My już po spacerku, mały teraz leży i kopie w zabawki. Aż dziwne że pozwolił mi tu usiąąść:szok::happy:. U nas też wielkie słońce ale średnio ciepło. Szukałam dzisiaj prezentu dla 6-latka na urodziny. Nie mam pomysłu.
W wekend byłam u rodziców. Ale nie było wesoło bo w rodzinie był pogrzeb 17-latka. Ludzi było mnóstwo i cały kośćiół płakał. Ale chya nie będę się na ten temat rozpisywać.
Icedal ale ci zazdroszczę tych słoneczek. szkoda że u nas nie można tego wprowadzić. Musicie Juleczce fajny prezent kupić.
Beabea już czujesz świąteczny nastrój? Pewnie dlatego ze już nie możesz się doczekać kiedy ubierzesz maleństwo do chrztu. My w święta mamy wesele.
Antila co to za kocyk? I gdzie jest tańszy:tak:?
Aneta co tak ogólnie???? Napisz jaka sukienka , jaki bukiet, itp.itd. Pochwal się trochę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry