reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

reklama
Masakra z tym spaniem:szok:
A mnie właśnie szef podnósł ciśnienie:wściekła/y:Pdobno klienci uprejmie donoszą, że jak odbieram telefon to w tle słychać dziecko...JA się pytam kiedy???mała od 8 do 16 jest u babci. I tylko w zeszłym tygodniu byłyśmy razem w domu bo byłyśmy chore. Ale miałam wtedy urlop. Jak ma problem to niech mi wynajmie biuro i problem zniknie...
 
Hej.

Kurcze wiem ze smece,ale tak jak sie spodziewalam,moja corka juz wydzwania ze chce wrocic,ze teskni,tak placze mi w telefon ze jej nie rozumiem czasem,nie wiem co mam robic,sama juz po katach zaczynam poplakiwac:-(

Pojechala tam z NFZ i niewiem czy nie mialabym problemow gdybym sie zdeczydowala ja zabrac za tydzien,a mialaby tam byc 3 tygodnie.Całosc pokrył NFZ ja tylko koszty podróży i nie mam pojecia co robic.

Oj te nasze dzieci.

Dziewczyny moze ktoraś z Was ma jakiś pomysl???

Nie jest mnie stać zebym ja odwiedzala co tydzien i to za duża odległosc.
Moj Seba wrocil wczoraj z tamtad po 23.


Co do spania mojego Mtiego to tak- wstaje okolo 8 rano,po 2 godz. idzie spac na okolo godzinke, po 15 znow tak okolo 2 -3 godzin. a wieczorem okolo 21-22 idzie na noc.

Miłego dnia.
 
Lunia - z szefami to tak bywa. Jak to moja mama mówi - za przeproszeniem - srają wyżej niż dupę noszą... ;) Więc się nie denerwuj!!!

Lana - współczuję sytuacji. Niestety nie pomogę, bo nie wiem jak Ci doradzić...
 
hej!
Mój mały wstał o 7.30, ale spać chodzi o 22. W dzień spi raz 2 godz. albo krócej, więc nie za dużo.
Kupiłam wczoraj małemu spacerówkę abc design giro i bardzo mi się podoba. Mały pół dnia w niej jeździł po domu i nawet w niej usnął.

Lunia u nas niestety jest tylko jeden basen. Bardzo fajny bo ze zjeżdzlnią, masazami i z innymi bajerami ale niestety z chlorem. Cały czas się zastanawiam. A Twój szef to jakiś chory. Gdzie masz mić dziecko, w końcu to jej dom.

Hanuś mamy identyczną kolorystykę w kuchni. Jasne płytki(chyba takie same jak Twoje) i ciemnie (wenge) mable. Wygląda naprawdę ładnie, ale jest nie praktyczne. Tyle że kuchnia się dużo bardziej brudzi. A tak wogóle to jak na remont generalny to masz tam super porządek.

Lana nie wiem jak Ci pomóc. Może córcia się oswoi i coś jej się tam spodoba. W końcu 3 tyg. szybko zleci. A ile ma lat? Trzymaj się.
 
Aga córka już duża ma 14 lat.
Dzwoniła po południu i już chyba jest lepiej,bo nie płakała,jak jeszcze dwa dni wytrzyma to sie przyzwyczai,tak myśle.:-)
Dzieki dziewczyny.
Super ze jesteście.

Miłych snów.:-)
 
Aga - :-) No to najważniesze, że wózek pasuje wszystkim:-);-)
Lana - głowa do góry, krzywda córci na bank się nie dzieje. Ja pamiętam jak byłam dzieciakiem i jeździłam np. na kolonie to najgorsze było kilka pierwszych dni. a później koledzy i koleżanki, nowe przyjaźnie i nie chciałam później do domu wracać:-) nic się nie martw, wszystko będzie dobrze.
 
Hej...
Więc tak lekarka fajna ale jeszcze ją potestujemy ;-)
Aga to pora na testy terenowe... daj znać jak oceniasz! Co z czekoladą trafiła do Twych rąk czy nie?
Lunia a rozmawiałaś o tym żeby przenieść lokum, szczerze współczuję pracy w domu...
Lana myślę że powinnaś jeszcze poczekać... może mała się zaklimatyzuje...
Hanuś poczekaj na efekty... będzie pięknie :-)

Co do spania to młody wstał dziś ok 2 w nocy i śmiał się jak nakręcony przez godzinę, wstał standart o 7,00. W dzień śpi ciągiem około 2-3 godzin
 
Niki czekolada trafiła, tylko musiałam ją sobie sama wyjąć z samochodu z reklamówki słodyczy, które M kupił dla siebie:-D:sorry2:.
Lana super! Córka się przyzwyczai:tak:. I nie jest już mala, da sobie radę z tęsknotą.
Dopiero uśpiłam małego.
Dobranoc.
 
reklama
Witajcie!!!

Dziewczyny, Wy jesteście nocne marki, a ja ranny ptaszek. Wszystkie piszecie z wieczora, a ja z rana. No, ale co tu mówić, skoro my z Młodym wczoraj o 20 już spaliśmy. :tak: No, ale jak Młody wstał o 5.30 i spał w ciągu dnia ledwo 2 godzinki, no to padł jak mucha, a ja z nim i tak nie miałam co robić, bo mieszkamy i śpimy w jednym pokoju. A specjalnie tv włączać mi się już nie chce, zresztą po co stresować dziecko.

No i jest winny tych nocnych charców i pobudek - górna prawa trójka, a z tego co patrzyłam wczoraj to chyba idą wszystkoe cztery trójki!!! No i stad ta masakra nocno - poranna. I to niekończące się marudzenie. Wczoraj dałam Młodemu na noc viburcol i było trochę lepiej. Wstał rano o 6.00. Lepiej jak wczoraj...

Aga - smaczna była czekolada?? :-) Podeślij kawałek :tak: A co do wózka, to chyba nie przetestujecie jeszcze, bo znów zima wróciła!!! No chyba, że testujecie w zimie. ;-) Ale najważniejsze, że Igorkowi spasowała. A co do łazieki, to większość będzie jasna, tylko akcenty brązowe. Na podłogę w brązie się nie zdecydowałam, ale blat przy umywalce taki będzie, więc pewnie będę widziała te wszystkie plamy po wodzie. A w wenge i jasnym planuję pokój gościnny. Mebelki muszę zakupić. :tak:

Lana - ja myślę, że będzie tak jak Dziewczyny mówią. Córka się przyzwyczai i potem wracać nie będzie chciała!!! Ja tak miałam - najpierw na wyjazdach tęskniłam i bardzo chciałam do domu wracać, a potem odmiana o 180 stopni. A jak już zasmakowałam wyjazdów, to mama musiała co roku kasę dla mnie kombinować na wakacje, bo w domu siedzieć nie chciałam!!! :tak::tak::tak:

Niki -ładą miałaś pobudkę w nocy. :tak:Musiało być ciekawie jak Bartuś się tak naśmiewał. Może miał jakiś wesoły sen i potem tak zareagował :tak:

Lunia - jak poranna pobudka?? Widzę, że też czasem oddajesz Ninkę do babci na noc aby się wyspać. Ja też czasem tak robię, ale ostatnio moja mama wzięła Go w sylwestra. Od tej pory cisza, a ja się nie narzucam. :tak: No cóż, w końcu to nasze Dzieciaczki!!! :tak:

Miłego dnia!!! :-);-):tak::-D
 
Do góry