dziubasek08
Fanka BB :)
Cleo, skonatktuj się z lekarzem, może wcześniej zrób badania, co?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Wychodzi mi na to, ze na koniec 40tc.
Ale co lekarz to inaczej mowi.
Pierwsza ciaze mialam termin na 2wrzesnia, urodzilam 29sierpnia i synek w ksiazeczce zdrowia ma wpisane ze urodzil sie w 39tc.

Kasiu to może zacznijmy jeść co popadnie jak i tak mamy zgagę....mysle ze zgaga mnie nie opuszcza bez roznicy co jem dzis uwazalam i jadlam lekkie rzeczy i zgage dostalam od tak sobie a wczesniej nic nie jadlam yh
a dzis bylam z mezem na 50cioleciu dziadków jego no i nei wiem czy pisalam ale jedna ciotka meza tez w ciazy i ma termin na 20 pazdziernika.... ostatnio ja widzielismy na zakonczenie roku jakos tak i wtedy juz mowilismy ze jak syn bedzie to bedzie Paweł no i dzis sie okazało ze bedzie dwóch Pawełków B....bo oni se tez te imie wybrali...ostro ... co innego jakby ta rodzina byla daleka ale to dosc bliska i wkurwili mnie lekko mowiac :-(
heheheh
nie ważne czy jest ktoś w ciąży czy nie z rodzinki ale unikniemy zbędnych komentarzy na ten temat;-)
są jeszcze peppermint czyli miętowe... pewnie gdybyś poprosiła o miętowe to dałaby Ci miętoweKam powiem Ci szczerze ze tego smaku nie idzie okreslicsmakuje poprostu fuuujjj ale wazne ze pomaga a na buteleczce pisze tak jak na Twojej "anissed" tyle ze ja wyboru nie mialam, bo dostalam w aptece przez receptce bo mialam za darmo wtedy...
a dała pierwsze z brzeguczyli tak jak wcześniej pisałam .. anyż....:-) ja nie lubię tylko cukierków anyżowychanissed to anyzowy...ja chyba tez znienawidze anyz przez ta ciazowa zgage.......

pije się ją z wodą mineralną pół na pół
dlatego też razem z D postanowiliśmy nikomu nie mówwić jak będzie nasza mała miała na imię....nie ważne czy jest ktoś w ciąży czy nie z rodzinki ale unikniemy zbędnych komentarzy na ten temat;-)
i co zamierzacie teraz??będziecie zmieniać imię? czy zostaje Pawełek??
chyba ze chca abym urodzila wczesniej 

dobre....;-)dobrze, ze chociaz obok nie mieszkacie bo listonosz dopiero by mial zagadke.....ta co w ciazy to tez Kasia i mamy tak samo na nazwisko (obie po mezach) i beda dwie Kasie B co maja synków Pawełków B .... bosh....

Nie zmieniajcie imienia skoro Wy piersi wybraliscieno i nie wiemnie powinnam zmieniac bo to my pierwsi powiedzielismy :/ durne troche no cóż zreszta ta co w ciazy to tez Kasia i mamy tak samo na nazwisko (obie po mezach) i beda dwie Kasie B co maja synków Pawełków B .... bosh....
zreszta zadne imie meskie mi sie nie podoba na tyle... musze dzis z mezem porozmawiac eh... damy radeludzie gorsze problemy maja ;-) tylko czego oni ciezarówke denerwuja
chyba ze chca abym urodzila wczesniej
![]()

i moze zrozumieja ze nie tak postepuja





u mnie lekarz tez liczy tak ze 31 + 2 to juz 32 tydzien co jakby nie patrzec jest jak najbardziej logiczneprzynajmniej dla mnie
Masakra - mąż przyjął do wiadomości, że do końca ciąży w domu czosnku niet
kręciło powolutku, odpowiednie tempo dla mojego stanu, ale jak teraz pomyślę o tej wysokości, to ehmmmm chyba muszę pochamować jeszcze z 2 miesiące chęc podwyższenia adrenaliny
Tak męża ściskałam za rękę jak małe dziecko, śmiał się, że miałam chyba trening z zaciskaniem przed porodówką, ale Maluszkowi stan emocjonalny mamuśki chba nie przeszkadzał bo smacznie spał, nooo potem chyba po wacie cukrowej czkawa była