• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

Co do listonosza to mojego powinnam nosić na rękach, aż mi przez niego głupio że musi dzwigać te moje ciężkie paczki i głupio mi zamawiać tyle a on biedny mi to targa, a jak mi wniósł do domu kołyskę ciężką jak chole..a to na niego nakrzyczałam, że miał mi awizo zostawić, a on że coraz ładniej wyglądam w ciąży i cieszy się że może pomóc.
 
reklama
nawiazujac do poprzedniego watku, ja zdecydowanie zostaje w uk. niestety, nie potrafilabym juz zyc w polsce, a tym bardziej moj tz- anglik.poza tym, jak sie uda to mama tez tu zostanie i niunia bedzie miala babcie na miejscu.

skarpetki sa fantastyczne!!!!
to już inna sytuacja... wiadomo że teraz pół rodziny (od strony męża) masz w UK... więc jakby co.. jesteś u siebie;-) a my oboje polacy więc tak się wahamy cały czas
dziewczyny robię sernik, ale w przepisie napisane jest, że potrzeba 800g serka homo, a ja mam tylko 360...co robić?
może bez serka zrobic?
luźna wszystkich składników daj o połowę mniej...
no bo serka jak masz zamiast 800 prawie 400 to i np zamiast szklanki cukru daj pół i pozostałe tak samo... i niezapomnij wsadzić do mniejszej o połowę blachy bo będzie niezły "placek" z tego placka:-D
 
ja ostatnio mam takie bóle głowy:confused2: że zawsze zasypiam na godzinkę ok 16-17 tak jak również dziś;-)
po czym wstaję i do 3 nie mogę zasnąć...:crazy: i się tak męczę....
a później cały dzień niewyspana chodzę.... i tak własnie to się kręci...
i pewnie kręcić będzie aż do porodu:-D:eek:
 
brzuszek tez mi opadł tak mowia kilka osob bo po sobie jakos nie widze w sumie fakt oddychac lzej a pecherz uciska

Ola faktycznie ostatno masz jakiegos pecha..ale juz niedlugo:-)dobrze ze nic powaznego sie nie stalo:-)

dziewczyny a czy Wy cierpnie na bezsennosc??Bo ja od jakiegos czasu spie moze 3-4godz a potem reszte nocy sie mecze:-(a nie przypominam sobie zebym w pierwszej ciazy miala takie problemy ze snem:-(

normalnie tak samo mam!!! mecze sie zasypiam okolo 2 w nocy i wstaje 8 i nie dam rady spac yh
 
kilolek skarpetki są świetne:-) aż Ci zazdroszczę;-). My te święta spędzimy jako pierwsze we własnym mieszkaniu i też chcę mieć pełno gadżetów świątecznych wszędzie:tak: i jeszcze Patryka ubiorę jak małego Mikołaja:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry