Mama_i_Marcel
Listopadowa mama '09
ehhhhhhhhh dziewczyny podziwiam Was za taka aktywnosc na bb. Napisanie czegokolwiek to dla mnie nie lada wyczyn zeby sie zmobilizowac i cos ustukać 
Ja mam siły tylko na wieczorne czytanie. Od jakiegos czasu tak mi brakuje sił, jakiegos zapału do wszystkiego. Normalnie non stop czuje sie jakbym była po maratonie niezaleznie czy dopiero wstalam czy nie. Nawet z malym zaliczam drzemki i dalej ledwo zywa :-( doby mi brakuje a jakos wiele w domu nie zrobione. Deprecha jesienna czy cuś, moze brak witamin.....ciągle bym mogła w łózku lezec a i tak czuje sie jakbym 5 ton wegla przerzuciła, nie wiem ale jak patrze ze moja mama ma wiecej wigoru ode mnie to stanowczo stwierdzam ze cos ze mna nie tak!! 


Ja mam siły tylko na wieczorne czytanie. Od jakiegos czasu tak mi brakuje sił, jakiegos zapału do wszystkiego. Normalnie non stop czuje sie jakbym była po maratonie niezaleznie czy dopiero wstalam czy nie. Nawet z malym zaliczam drzemki i dalej ledwo zywa :-( doby mi brakuje a jakos wiele w domu nie zrobione. Deprecha jesienna czy cuś, moze brak witamin.....ciągle bym mogła w łózku lezec a i tak czuje sie jakbym 5 ton wegla przerzuciła, nie wiem ale jak patrze ze moja mama ma wiecej wigoru ode mnie to stanowczo stwierdzam ze cos ze mna nie tak!! 

Pytam się kto, a to facet który wynajmuje garaż, ma sprawę............