małgosia68
mama Listopadowego skarba
Witam
moje dziecko dziś spało kiepsko w nocy ale mam już winowajcę jedynka górna już na wierzchu czyli są już 4 ząbki
dziś jadę do mamy, mieszka niedaleko, uciekam do niej czasami z tych bloków
pozdrawiam gorąco i życzę słonecznego dzionka
moje dziecko dziś spało kiepsko w nocy ale mam już winowajcę jedynka górna już na wierzchu czyli są już 4 ząbki
dziś jadę do mamy, mieszka niedaleko, uciekam do niej czasami z tych bloków
pozdrawiam gorąco i życzę słonecznego dzionka

Dziś wieczorem zgodnie znasza tradycja wychodzimy na dobra kolacje. Myslałąm o teatrze- mamy na Monte Cassino teatr , ale biletów nic a nic nie zostało.