Witam sie po wizycie w szpitalu. Rana na brzuszku zagojona-opatrunek ściagniety, na raczce jeszcze zawineli i do kontroli w piatek. Nie mam niczym smarować, jedynie na brzuszku oliwka
Lekarz mówił ze dobrze sie goi. Mała myje pieluszka, w wanience nie mam odwagi a poza tym nie wiem czy moge-zapytam w piatek.
Dziunka 100 lat dla Aśki
Lekarz mówił ze dobrze sie goi. Mała myje pieluszka, w wanience nie mam odwagi a poza tym nie wiem czy moge-zapytam w piatek. Dziunka 100 lat dla Aśki

Dziś wieczorem zgodnie znasza tradycja wychodzimy na dobra kolacje. Myslałąm o teatrze- mamy na Monte Cassino teatr , ale biletów nic a nic nie zostało.