• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
Ddddddddziennn dobry bardzo ;-D zapowiada sie swietny dzien. Humorek dopisuje a Marcel zaprasza na poranna gimnastyke. ps Marcel przekazuje ze z tej perspektywy swiat jest ciekawszy hehehehe
 
Hej :)
Marcelek rozciaga sie patrze :D super :)
u nas Pawcio pilnuje pralki zeby mu sie ubrania dobrze wyprały :D hehe

noc spokojna, za oknem ostatnie promyki Lata :D eh :D Kawka pyszna stoi w tv DDTVN życ nie umierać ;-)
 
Witam, sie i ja. Sloneczko świeci, pranie wyprane tylko trzeba powiesic, mala smacznie spi, ja jem sniadanko i ogladam ddtvn ;-) Dzis boli mnie lewy jajnik-chyba owulacja bo dzis 15 dzien cyklu czyli by sie zgadzało-zobaczymy jak przyjdzie @.
Dziewczyny potrzebuje sprawdzonej, dobrej maści na blizny. Cena nie gra roli, byle by była dobra. Moze macie cos sprawdzonego.
 
Ddddddddziennn dobry bardzo ;-D zapowiada sie swietny dzien. Humorek dopisuje a Marcel zaprasza na poranna gimnastyke. ps Marcel przekazuje ze z tej perspektywy swiat jest ciekawszy hehehehe

Super! Oli od takich pozycji zaczal sam wstawac bez podparcia o cos :) Dlugo nie umielismy rozkminic o co mu chodzilo.... spacerowal w takiej pozycji przez caly salon az w koncu udalo mu sie podniesc ;-)


A ja dzis w srednim humorze. Po raz kolejny Oliver obudzil sie przez budzik meza :/ a tak moze by pospal chociaz do 7:30 :dry:
No ale teraz go uspalam i mam chwilke dla siebie, a pozniej jedziemy do kolezanki ;-) dziewczyna ma coreczke mlodsza o 2 miesiace od Oliverka i jest po raz kolejny w ciazy - 6 miesiac :szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam, sie i ja. Sloneczko świeci, pranie wyprane tylko trzeba powiesic, mala smacznie spi, ja jem sniadanko i ogladam ddtvn ;-) Dzis boli mnie lewy jajnik-chyba owulacja bo dzis 15 dzien cyklu czyli by sie zgadzało-zobaczymy jak przyjdzie @.
Dziewczyny potrzebuje sprawdzonej, dobrej maści na blizny. Cena nie gra roli, byle by była dobra. Moze macie cos sprawdzonego.

kiedys slyszalam o masci silikonowej, specjalnej na blizny. musialabys zapytac w aptece.
w uk z kolei twierdza,ze ten bio-oil, ktory polecalysmy sobie na rozstepy, jest tez super na blizny. trzeba tylko uzywac bardzo regularnie i najlepiej na swieze blizny. oczywiscie troche potrwa,zanim zobaczysz efekty
Bio Oil - Chemist Online
 
Witam się i ja...Maly usypia sam, ale chyba potrzebna będzie pomoc ;P
Klaudzia Twoja koleżanka planowała tą ciążę? Bo tak się zastanawiam (bez urazy) ze zajść w ciążę (o ile się jej nie planowało) 3 msc po porodzie to wielka nieodpowiedzialność, nie chce powiedzieć inaczej. Nie żyjemy w średniowieczu przecież. Tak na serio nie rozumiem wpadek.....przecież jesteśmy ludzmi i wiemy "z czym to się je". Może ja za stara jestem ;P
U mnie dziś też pięknie, może z małym i babcią na grzybki polecimy później.
W następnym tygodniu przychodzi do nas majster i będzie górę szykował, marzy mi się być na swoim i sprzątać tylko swoje brudy ;/
 
reklama
Witajcie!!!!!!! u nas słoenczko , szykuje sie na piekny dzionek :) kawka , bb, ddtvn i u mnie :) zaraz mlody idzie spac :)

Malgosia , mama juz niedlugo bedziecie na biezaco , co i jak na BB :) zeby Wam tu było miło :)
Gieoska dawaj tu namiary na te wakacje :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry