reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

dziunka no dziś ketonal dał radę! wzięłam rano dwa i nawet funkcjonuję :-)dzięki, że pytasz :-)

Ula ja nie korzystam z Gruponów ani Citeam , ale moi znajomi dość często.
 
reklama
Ja nie korzystałam choć śledzę na bieżąco... ale syn szefowej wykupił z Groupona kurs na prawo jazdy:tak:

Za to brat teraz przyleci z dziewczyną z NO do Pl za całe 20 zł :-) to się dopiero opłacało:tak:

My po spacerze i zakupach, poszłam na łatwiznę i kupiłam tort w kształcie serca dla mojej trójki, a jak dzieci pójdą spać to i chyba szampana otworzę (choć nie lubię :-p) i wskoczę w jakiś seksi strój, pozostało tylko wybrać który. A co, taką mam dziś ochotę to trzeba to wykorzystać:-D


edit. Moje dziecko jakieś arie operowe włączyło w tv, chciałam przełączyć to dostała prawie histerii:szok: siedzi teraz na swoim koniu i słucha. A ja oszaleję :-D
 
Ostatnia edycja:
i wskoczę w jakiś seksi strój, pozostało tylko wybrać który. A co, taką mam dziś ochotę to trzeba to wykorzystać:-D

:-D

Wow Dziunka zastanawiam się ile sexi strojów w Twojej szafie masz..:-D

Wczoraj byłam na zakupach szybkich po pracy i kupowałam sobie bieliznę, nie z okazji Walentynek ale z okazji bez okazji i widziałam szał ciał w sklepie Calzedonia, Intimisimi, Triumph. Mężczyźni błakali sie po sklepach z obłędem w oczach.

edit...czytałyście to:
PUDELEK - Oscar Pistorius ZASTRZELIŁ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ! nie wiem czy to prawda czy cos podkoloryzowali ale szok.
 
Cleo nie mów.....jak ja bym się połozyła aaaaaa.....ja nie wiem kiedy ostatnio sobie pospałam...chyba jak 4 lata temu w ciązy byłam, a tak nawet jak Oli jest u dziadków ja ciagle coś robię a jak nie mam nic do sprzatania to piekę :-D bo mi szkoda czasu na lezenie.

Dziunka
tos mi wyobraźnię uruchomiła....:-D

w ramach przewietrzenia wyskoczyłam do apteki i kupiłam Mustellę serie słoneczną z 50% rabatem dla małego. Gdzie nie pójdę, co nie kupię to tylko mały i mały. Zaczynam z tym walczyc ale lepiej się czuję (bo w końcu w ciągu osoatnich 4 lat czesciej kupowałam cos dla małego niz dla siebie) kupując cos dla małego. Kiedys nie było problemu jak cos mi sie podobało a teraz....ech.....W Kaazar torebka się do mnie usmiecha juz od miesiąca a ja nieugieta i mam wyrzuty sumienia.
 
Ostatnia edycja:
a mi nie szkoda czasu na spanie,obiad zawsze raczej staram się zrobić,pranie też,sprzatanie roznie ja troch e D reszte...ale za mnie sie nikt nie wyspi dlatego jak mam czas to korzystam!!!! co moje to moje!!!!

Dziunka fiu fu to sie bedzie dzisiaj działo ulalalalalala;-)

ok lece sie ogarnaic bo na 18 do roboty Igi juz kucharzy w nowym fartuszku robi mi kanapki:-D

Ula Ty zawsze masz problemy z kupowaniem narzekasz i narzekasz :dry:jak masz kase to kupuj jak nie to nie.Mi na torebki drogie kasy by było szkoda bo niektore sa badziewiaste i tylko logo swieci ...to moje zdanie...damy przychodza z LV do Biedry ...oczywiscie pewnie sa podróbki ale szpanik musi być:-D
 
reklama
Do góry