reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dzień dobry

pogoda do dupy, glowa mnie boli, oczy pieka jak przy gorączce, wszystko pewnie przez ciśnienie

Lotka ożna jakos uzyskac ten link co wstawiałas na fb, jakos nie moge teraz znaleźć a wtedy nie miałam czasu pooglądać
 
Co do bólu głowy mój brat często miewa i to bardzo silny. W NO stwierdzili że to od oczu, ale wzrok ma idealny zdaniem okulistki ;-) no to mama zapisała go na tomograf głowy i wyszło że ma polipa na zatoce. Czeka go zabieg. No ale odetchnęliśmy ze to nic poważnego.
 
o a widzisz a ja tez cos tam mam w zatokach, jakies zgrubienia na tomografie (11 lat temu) wyszły
 
Dzień dobry

pogoda do dupy, glowa mnie boli, oczy pieka jak przy gorączce, wszystko pewnie przez ciśnienie

Lotka ożna jakos uzyskac ten link co wstawiałas na fb, jakos nie moge teraz znaleźć a wtedy nie miałam czasu pooglądać
ktory? bo ja ostatnio kilka wstawialam... tzn na jaki temat? to zaraz podesle jak cos

dziunka, ja po wieeeeeeelu latach migren, leczenia, badan, mnóstwa lekow..... okazalo sie ze mam wade wzroku, moze niewielka ale jednak, dostalam okulary i jak reka odjał... nie wiem co to nawet mini bol glowy :)
 
Ostatnia edycja:
I ja się witam :-)

My właśnie po śniadanku, na chwilę jedziemy na festyn do szkoły Julki a potem do Martolinki dopomóc jej trochę w przeprowadzce. Mam nadzieję że porozmawia poważnie z Alicją, by ta za bardzo ciotce w kość nie dała ;-) A na poważnie już się nie mogę doczekać tego małego szkraba :-)

Miłego dnia!
 
reklama
Dziewczyny jak tam Wasze maluchy radzą sobie na rowerach? Etna na jakich kołach w końcu kupiliście?

Asia od kilku dni uczy się jeździć na 16 calowych (na 12 idzie jej świetnie) i już dzisiaj przejechała kilkanaście metrów ale było ciężko - albo kierowała albo pedałowała :-D No i krzaki zalicza co chwilę. Raz, że jednak muszę jej kupić adidasy bo trampki absolutnie się nie nadają, stopy jej się ślizgają, spadają z pedałów. Dwa, że jednak cięższy jest ten rower, ciężko się pedałuje.
Mam nadzieję że jeszcze kilka dni i kij pójdzie w odstawkę:tak:
 
Do góry