reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Igi ma chyba 12 calowy ten co mu kupiłam ...bardzo się cieszy i śmiga jakby jedził juz długo :-)

a tak w ogóle to dzień dobry:-D
 
hej
u mnie ciągły brak czasu ,ale jeszcze tylko kilka dni i wracamy do domu :tak:
Kuba totalnie nie chce na rowerze jeździć , pedałowanie mu nie idzie , dlatego zastanawialiśmy się czy na biegowy nie jest za późno?? no ale z drugiej strony został by dla Leny na przyszły rok jakby Kuba teraz nie chciał jeździć
 
Nie jest za późno, są nawet takie większe biegowe, u nas jeździ dwóch chłopców, jeden na takim normalnym popularnym rozmiarowo rowerku, a jego brat na oko 5-letni na większym. Musiałabyś poszperać w necie.

A sprawdźcie czy w Waszym rowerze z pedałami nie można tych pedałów po prostu odkręcić. W naszym można bo raz Julka piszczała o biegowy i A jej odkręcił.
 
ale pustki

mi humor zgasł jak obejzrałam na wp o tym dziecku w rurze...na cholere to ogladałam...ale uratowane tyle dobrego...
 
Hej!
Ja też tylko na moment. jutro od rana przeprowadzka, a ja nie mam ani jednej rzeczy spakowanej :szok:nie wiem jak i kiedy się ogarnę tym bardziej, ze rano jeszcze muszę jechać po kuchnie gazową do magazynu w administracji (tam stała do tej pory, a bez kuchni nie podłączą nam gazu) no i po meble kuchenne! kiedy ja się spakuje? a nikt, poza mężem, mi nie pomoże :-(
Na bb najwcześniej odezwę się 7.06 bo dopiero wtedy na nowym mieszkaniu podłączą nam neta, chyba, że będziemy skądś "kradli" ;-)
Pozdrowionka! nie chorujcie!
 
reklama
Hej :-) obijacie się, widzę, na całego!;-)


Kiedy wróci lato?????????!!!!!!!!!! Co z tego że jest dość ciepło i wystarczą bluzy czy lekkie sweterki jak wieje jak na Uralu i popaduje wrrrrrrr............


Julka dziś wybiera się do naszej nowo wybudowanej Filharmonii na spektakl "Trzy świnki", zazdroszczę jej! Bilety na różne spektakle, filmy czy występy zarezerwowane są już na dwa miesiące do przodu:angry:
A A jechał Asię zawieźć do przedszkola, dziś Dzień Mamy na 13, nie mogę się doczekać :-)


Jakie kredki polecacie? My ciągle kupujemy te ołówkowe, grube Bambino ale nie dość że drogie to jeszcze średnio raz na 2 miesiące, a nawet i częściej trzeba kupić nowy zestaw, Julka chyba je non stop ostrzy. A teraz jeszcze Asia rysuje jak tylko ma możliwość i skończy się na tym że co 2 tydzień będę kredki kupować :-D Uwaga, chwalę się, no muszę po prostu :-D Asia wczoraj narysowała taką stonogę że nam na wierzch oczy wyszły, Julia jeszcze tak nie potrafi, no ale ona nigdy się rysowaniem czy kolorowaniem nie interesowała.
 
Do góry