reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

DZień dobry :)

kilolku , ale dobre wieści :) żeby tylko ten żłobek się WAm sprawdził :)

Upiekłam dziś wątróbkę drobiową na obiad z jabłuszkiem i przeszperałam internet , bo nie wiedziałam , czy Alutce mogę podać. Wychodzi na to , że tak.
 
reklama
hej
kilolek super , Gratuluje !!!!!
dziunka no to też współczuje , u mnie na szczęście już skończyli chociaż teraz pewnie będą nowy asfalt kłaść ,chociaż mam nadzieje że ciszej będą to robić
Lena dzisiaj tak dawała popalić że myślałam że oszaleje , moja mama też już nie ma siły momentami , nie wiem czy jej przypadkiem 5-tki nie idą bo nie mam innego wytłumaczenia na to
 
Kilolku super!!! ostatnio włąsnie szukałam nawet czy pisałaś o pracy i mi umkneło a tu taka niespodzianka :-)

ja wczoraj z Igim zaliczyłam Hasanke ( duuuzy plaaac zabawaww)4 h dziś teraz poszedł D i może do nich dołączę...choć tam cienia prawie nie ma i siedzenie jak na patelni średnio mi pasuje :-/...za to się opaliłam trochę :-)

a tak w ogóle to trafiłam na lekarza konowała z nfz...stwierdził że on ciąż nie prowadzi...a na pieczątece ma "ginekolog-położnik-cytolog",chamski obszczymur...dał mi zlecenie badan na odwal...skwitował to pod nosem "żeby nie było zawracania dupy"...przepisałam się do innego ,a w środę mam usg.
 
Czasem mam wrażenie że ten kucyk to główna atrakcja :-D Julia jak słyszy o zoo to tylko o konika pyta, Asia w tym roku dołączyła. Jak ostatnio byliśmy to po trzeciej jeździe musiałam ją odciągać na siłę :-D


Cleo oby ten lekarz się sprawdził, trzymam kciuki.
 
reklama
etna ja też byłam dziś "na odrostach" ale wyrobiłam się w półtorej godziny! aż sama zdziwiona byłam, bo zazwyczaj trwa to minimum 2 ;-)
 
Do góry