reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Iwonko witamy na forum :-):-) Im wiecej nas tym lepiej :) a lepiej pozno niz wcale ;-)

Poczytalam sobie co tam naskrobalas o sobie i gratuluje drugiego dzidziusia. Kolejne serduszko do pokochania ;-) No i gratuluje syneczka, mi tez sie marzy parka :tak:
Pozdrawiam i czuj sie w Listopadowym forum jak u siebie :-)
 
Hej dziewczyny,
Wczoraj rano wybralam sie wreszcie na krzywa cukru i okazalo sie, ze moja lekarka nie napisala obciazenia. Spytali mnie o wage, wiec ze wstydem musialam przyznac, ze juz 91 kg.
Pocieszono mnie, ze nie wygladam. Niestety z taka waga wg. laboratorium musialam wypic az 80gr glukozy. To byla mordega, ale oczywiscie po kryjomu wcisnelam lemonke.
Wyniki jak zwykle na gornej granicy normy: na czczo 98(norma do 105), 1h-173(n. do 190), 2h-133(n. do163). Te mormy dosc wysokie, ale chyba dlatego, ze 80g. glukozy, wiec chyba wszystko ok.
 
Hej dziewczyny,
Wczoraj rano wybralam sie wreszcie na krzywa cukru i okazalo sie, ze moja lekarka nie napisala obciazenia. Spytali mnie o wage, wiec ze wstydem musialam przyznac, ze juz 91 kg.
Pocieszono mnie, ze nie wygladam. Niestety z taka waga wg. laboratorium musialam wypic az 80gr glukozy. To byla mordega, ale oczywiscie po kryjomu wcisnelam lemonke.
Wyniki jak zwykle na gornej granicy normy: na czczo 98(norma do 105), 1h-173(n. do 190), 2h-133(n. do163). Te mormy dosc wysokie, ale chyba dlatego, ze 80g. glukozy, wiec chyba wszystko ok.
 
iwona&laura witaj! super, że wróciłaś, bo faktycznie im nas więcej, tym weselej :-)

miran nie pomogę w sprawie wyników, ale wygląda na to, że jest dobrze :-)

Jeszcze słówko apropo Kościoła! owszem nie można generalizować! zdarzają się prawdziwi księża, tacy z powołania, ale niestety to są wyjątki! a powinno być odwrotnie!
Mnie zrazili swoją fałszywością, wtrącaniem się do wszystkiego! i pamiętam, jak raz dziewczyna na forum pisała, że w 22 (czy coś koło tego ) tc urodziła martwego synka i trzech!!!!!! księży nie chciało go jej pochować, bo to "nie człowiek tylko płód" ! ponoć tak mówili! więc po jaką cholerę gadają, że życie zaczyna się od chwili poczęcia? jakiś tam ksiądz jej synka pochował, ale 25 km od miejsca zamieszkania i jak "co łaska" było większe!
Przepraszam, bo miałyśmy do tematu nie wracać, ale musiałam jeszcze to napisać!
 
Hej dziewczyny,
Wczoraj rano wybralam sie wreszcie na krzywa cukru i okazalo sie, ze moja lekarka nie napisala obciazenia. Spytali mnie o wage, wiec ze wstydem musialam przyznac, ze juz 91 kg.
Pocieszono mnie, ze nie wygladam. Niestety z taka waga wg. laboratorium musialam wypic az 80gr glukozy. To byla mordega, ale oczywiscie po kryjomu wcisnelam lemonke.
Wyniki jak zwykle na gornej granicy normy: na czczo 98(norma do 105), 1h-173(n. do 190), 2h-133(n. do163). Te mormy dosc wysokie, ale chyba dlatego, ze 80g. glukozy, wiec chyba wszystko ok.

ciężarne mają trochę inne normy.. na czczo 98 to trochę za dużo. a to po 2h wygląda dobrze, bo zwykle norma przyjmowana w tym badaniu dla cieżarnych to 140 :tak:Ale o obiążeniu 80g jesczze nei słyszałam, wiec nie wiem. Robiłąś sobie wcześniej obciążenie 50g? jak miałąś po godzinie?
A już myślałam, że w sprawie cukrzycy jestem prawie ekspertem :-D
 
A no i prosimy pochwalic sie corcia :-) Przynajmniej 2 zdjecia! hihi
Z przyjemnoscia...to moja coreczka kochana:-)
obraz023jlq.jpg
 
jaka slicznotka:-) pozazdrościć!!

Byłam u dentysty - ostatnia plomba założona i z głowy mam dentystę powiedzial, że szystko wyleczone i ząbki zdrowe (miałam tylko dwie dziurki). A muszę powiedzieć, że moja pierwsza w zyciu wizyta u dentysty była w tym roku:sorry2:
 
reklama
Miran ja nie znam sie wogole na tej calej glukozie bo tutaj wogole nie robia takich badan :dry: Ale jezeli nic zlego nie mowili to chyba dobrze wiec ciesz sie z dobrych wynikow :-):-):-)

Iwona corcia przekochana :-):-)
 
Do góry