reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Zwróciłam uwagę że w przychodni lekarka zawsze mierzy mi ciśnienei w lewej ręce a w szpitalu w prawej?
Myślicie ze to moze miec wpływ na tak dużą rozbieżnośc? :eek:
Jak dla mnei brzmi to bez sensu ale znajoma mówila ze jak byla ostatnio na pomiarze to w lewej rece miala 174/.. a w prawej 140/...:eek:

MARY ja też to zauwazyłąm. Lekarz mierzy mi w lewej a w szptalu mierzyli w prawej i zapytałam się czy ma to jakies znaczenie... położna uśmiechnęła się i powiedziała , że kazdy mierzy tak jak mu wygodniej;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja nadal w dwupaku też mężusia zaciągłam do sypialni i nic.. Kasiiula chyba trzeba to dłużej aplikować.. hihihi
Ja słyszałam, że dwa razy dziennie i to przez kilka dni, czasami nawet oksytocyna przez kroplówkę nie chce zadziałać na drugi dzień, a co dopiero jej taka zmniejszona ilość :cool2::baffled::cool2:
 
Passingby mówi, że prawie nie bolało. a poród trwał od 11 00-14 20 :szok:
Ale pamiętajacie, ze ona juz nie miała szyjki i dziecko trzymało się na pęchzerzu płodowym :-) Poszło expressem :-)
Wczoraj dzwonila i słyszałam jak mała krzyczy hehe :-)
No prosze ... a jednak zdazaja sie delikatne porody :o) Ja tez taki poprosze :o)))
 
Zwróciłam uwagę że w przychodni lekarka zawsze mierzy mi ciśnienei w lewej ręce a w szpitalu w prawej?
Myślicie ze to moze miec wpływ na tak dużą rozbieżnośc? :eek:
Jak dla mnei brzmi to bez sensu ale znajoma mówila ze jak byla ostatnio na pomiarze to w lewej rece miala 174/.. a w prawej 140/...:eek:
Mary ja wiem zdoswiadcznia bo codziennie robie to w pracy, ze cisnienie w obu rekach moze czasami znacznie sie roznic......ale zazwyczaj powinno byc w miare podobne:tak: a sprawdzaja ci na tej samej raczce zeby te wyniki byly bardziej wiarygodne.....:tak:
 
Ja słyszałam, że dwa razy dziennie i to przez kilka dni, czasami nawet oksytocyna przez kroplówkę nie chce zadziałać na drugi dzień, a co dopiero jej taka zmniejszona ilość :cool2::baffled::cool2:
ojej a tu mąż w pracy do wieczora i tylko dzwoni czy wszystko ok... jak zadzwoni to mu powiem że jakby był to by było szybciej:-):-)
 
reklama
Rany dziewczyny jak tak Was czytam to się właściwie zastanawiam czy ja naprawdę jestem w 39 i 1 dniu ciąży. Mi nicccccc...................
Żadne biodra, pachwiny, krzyże i takie tam. Właściwie to jest jeszcze trochę czasu więc się nie stresuję, ale jak Was czytam zastanawiam się czy wszytsko w porządku. Cholera i tak źle i tak niedobrze :-D
Być może dlatego, że moje cykle były dość długie a termin wg OM jest wyliczany dla 28 dniowych cykli a ja miałam ponad 30 :confused:
Brzuch mi twardnieje ale chyba żadziej niż kiedyś, jak schodzi twardnienie mam leciutki ból jak na okres.
Dziewczyny jest dopiero początek listopada co Wy tak szybko chcecie urodzić???:sorry:
 
Do góry