reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dokładnie Mama wszystko można przeżyć tylko niech się wszystko kończy dobrze :)
Moje panny były na tyle miłe, że oszczędziły mi przebojów porodowych, za to teraz dają popalić ;-)
 
reklama
anawawka mi Kuba od początku dąl popalic, bo wylazić nei chcial nawet mimo oksytocyny 6 dni po terminie. A jak juz prawie wylazł to się zaparl na 2 godziny z polowa łepetyny na zenatrz i ani rusz w żadną stronę. I takie to krnąbrne do dzisiaj :/ uparty jak osiolek

GRATULACJE DLA DZIUBASKA!!!!!

no i wszyscy mamy anginę! Poszłam dziś na kontrolę z Michałem. Zapalenie uszka pięknie przeszlo bez antybiotyku, a w gardziołku począttek anginy :/
 
kurczę Oli mi się obudził patrzę główka dosc ciepła, wiec myslę ze to zęby bo czasami zdarza mu sie miec samą głowkę gorącą ale ciałko też ciepłe :-( zmierzyłam rtęciowym i 38,5 ma na 100% ma łachotki i nie chcialam go juz męczyc, zresztą zmieniony w oczkach juz jest.
I teraz sie zastanawiam co to??? Moze wczoraj dwa spacerki, plus wyjazd do babci zaszkodziły, podłamałam się :-(
Muszę dać mu cos na zbicie zanim się rozkręci, ale jak w ciągu dnia ma tyle to co bedzie na noc.....ja juz cała w nerwach :-( ech.......

edit..chyba u ns to choroba, od rana wyczuwam zapach z Olinka buzi (wczesniej tego nie było, nawet bez mycia ząbków ładnie pachniało a dzis nie jakos bardzo ale zapach zmieniony jest. Do tego OLis zakasłał jak spał i chyba wcxzoraj i w nocy tez troszkę, pewnie gardło, angina czy cos innego.
Jutro lekarz nasz przyjmuje dzieci zdrowe wiec wybierzemy się sprawdzić moje dziecię :(
Msc temu skonczylismy chorować...tak wlasnie myslalam ze jak raz sie zacznie brac antybiotyk to potem bedzie jazda i nie mylilam sie :(
 
Ostatnia edycja:
Sorry, że tak późno piszę, ale nie moge w pracy z netu korzystać i piszę dopiero teraz. :)

O 07 05 Justyna Urodziła Filipka.
O 1 00 w nocy dostała skurcze.
Porod był na leżąco, bo maly byl owinięty pępowiną i do końca byla groźbA CC.
Filipek waży 3540 g i ma 54 cm :-)
 
ULA Marcel tez ma zmieniony oddech od wczoraj jakby kiełbasy pojadł!! Czy to zawsze tak jest podczas np anginy?? Po drugie czy zdrowe gardło ma kolor podniebienia? Bo masze jest zdecydowanie bardziej czerwone i moim zdaniem za bardzo z boków wyłażą migdały...... no ale ja sie nie znam :( młody mi tez nigdy nie chorował....... nie wiem czy to juz od zębów ten katar czy faktycznie ma czerwone gardło czy sobie wkręcam :(( Bo gorączki, kaszlu czy ogólnego osłabienia nie ma. W oczach nie zmieniomy a apetyt ma jak najbardziej! No i co?? :( moze jakos dokulam sie na kontrole, co sprawdzone to sprawdzone........
 
JA jak zwykle z doskoku, witam Listopadówki :-) i walentynkowo życzę ogrooooomuuuu miłości ;-) może któraś poszerzy szeregi listopada 2011 ;-)

Dziubasku
serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrowia dla MAluszka:-) a Tobie życzę szybkiego powrotu do formy, przespanych nocy i bezkolkowych wieczorów :-)
 
reklama
U mnie Olisiowi tempka zbila sie i lata za ojcem ze szok, wlasnie sie ganiają jak szaleni. Hubert mowi ze juz pare dni temu zauwazyl zmieniony oddech małego ale ja go wtedy obwąchalam i bylo ok, sama nie wiem. Do tego jest meeeeegaaaaaa maruda i złosnik, jak bedzie znowu tak sie zachowywal jak przy 4 to ja wysiadam. Zaczynam podejrzewac ze moze juz 5 mu dokuczają??????? Przeciez to idzie sie zastrzelić ;/
 
Do góry