reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziewczyny pozwole sobie skopiować co u Justi ze strony 28dni.

"
cześć dziewczyny! Bardzo dziękuję za kciuki! Przydały się.
Wpadłam właśnie do domu na 2 godz. Olafek śpi więc mam chwilkę.
Wczoraj jak dojechaliśmy do Instytutu było po operacji. Jąderko było martwe, amputacja była konieczna. Drugie jest zdrowe. Filipek jest silnym chłopcem i dzielnie to wszystko znosi. Jest cały czas na sali pooperacyjnej i ja w dzień tylko z nim mogę być, na noc muszę wyjść. Karmienie ma mieszane. Ja go karmię ile mogę i ściągam ile mam, dziś najwięcej ściągnęłam od początku bo aż 15 ml…
Jutro bądź pojutrze wypiszą już go i wrócimy do domu.
Mnie trzyma adrenalina, nie wiem skąd mam tyle siły bo t w sumie dopiero 2 doba po porodzie…
Jak wrócę na dłużej to więcej Wam napiszę. Dzięki! "

asset.php




------------------------------
Sorry, że tak póxno piszę , ale u mnie w pracy nie mogę korzystać z netu, bo mamy monitoring :-)
A pracuję od 8 00- 17 00 (z godzinną przerwą na lunch) więc same rozumiecie, że dopiero co wrócialam do domu :-)
 

Załączniki

  • ZDJCIE~1.jpg
    ZDJCIE~1.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
reklama
Olica bardzo dziekujemy za informacje!!!!
Dziubasku jestes bardzo dzielna, Filipek jutro wyjdzie na pewno i bedziesz ze swoimi chłopcami w domu!!!
 
mialam napisac jaki cyrk jest u mnie ale odpuszczam ;p
najwazniejsze ze u dziubasków juz wszystko pod kontrolą!!! DUZO ZDRÓWKA DLA FILIPKA A DLA DZIUBASKA DUŻO SIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Uff .. teraz trochę na spokojnie;
Dziunka - musi być dobrze, trzymam kciukasyy , 2x szczepienie na żółtaczkę Cię czeka - przerabiałam w zeszłym roku, u nas najpierw lekarz pierwszego kontaktu czy można zaszczepić, a potem szczepienie, reakcji ubocznych nie miałam..
Polaa - to od kiedy staranka? Coś pisałaś... ale jak zwykle ja sklerotyczka stara jestem;-)
Wiewióra - oby wszystko się WAM ułożyło..

U mnie po zakupach - kupiona kreakcja , niezobowiązująca sukienka z paskiem i na to futerko... jutro cd.. czyli buty i biustonosz..:szok: oczywiście Hanka musiała rąbnąć znów kupsko...:wściekła/y::wściekła/y: a miałam jej jeszcze kupić kapciochy a już zamykali...
Zaraz u mnie usypianie kobitek, więc się żegnam....
 
dziubasku - cieszę się, że u Was wszystko dobrze, teraz bedzie juz tylko lepiej :) zycze sily dla Ciebie i zdrowka dla Filipka;)
martolinka - moj tez przed chwila kapal Mlodego ale mnie nie dobiegaly smiechy tylko powazna dyskusja heh:D
anawawka - od zaraz;) niech sie @ skonczy :p
z Kubusiem sie udalo za pierwszym razem:)
 
reklama
Do góry