reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Mglaczek witaj:-)!No super ze Mateuszek taki grzeczny:tak:
Asia miałas się nie przemęczać i nie dźwigać:-( Może dziś będzie lepiej...A jeśli chodzi o ząbki to ja kazde marudzenie Krzysia zganiam na ząbkowanie i tak od kilku miesięcy:-DA zębów zero:-D.
Ja wczorajsze popołudnie spędziłam na budowie:-)Pięknie się buduje mój domek:-D
 
Czy to na pewno lato?!?!?
I jak to się dzieje, ze Ci wszyscy emeryci jadą rano wyfryzowani w wyprasowanych garniturach i są tacy rześcy?!? Niezwykłe pokolenie.

Hanuk kolejną noc spała od 20 do 6 :) Komfort :)

efinka, tak daję małej owsiankę, kaszę jaglaną z owocami ale to na 2 śniadanie, w żlobku zamiennie dostaje w tym czasie kaszkę
 
Hm, dzwonił własnie mój M.

Pod koniec sierpnia chrzcimy Hanukę, w maju prosiłam siostrę o to by była chrzestną, oczywiście zgodziła się.
W międzyczasie zaszła w ciżę, terz jest 12tc. Natomiast słyszałam pełno przesądów....

Moja siostra uważa, że te przesądy są głupie, pytłam czy na pewno wciąż chce być chrzestną. Nie rozwiało to moich wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:
lasotka- moje zdanie jest takie: jak ktoś nie wierzy w przesądy to się nie sprawdzają! Wszystko tak naprawdę zalezy od naszego toku myślenia i co tam nam w głowie siedzie.
 
Dzien dobry:)
Ale u nas paskudna pogoda:eek: Wieje okrutnie, zimno jak w pazdzierniku,a slonce walczy z chmurami z przewaga tego drugiego. Ahh czuje, ze w tym roku lata juz nie bedzie:no:

Violett rzeczywiscie Marika drobinka. Moja Zuza wazyla tyle jak miala niecale 2 miesiace:-D

Lasotka u nas byla identyczna sytuacja. Z tym, ze to ja mialam byc chrzestna synka mojej siostry, a bylam w ciazy z Zuzia. Ja tam w takie przesady nie wierze, ale maz i cala jego rodzina tlukli mi glowe, ze absolutnie, ze u nich w rodzinie 2 takie przypadki mialy miejsce i zebym sie nie zgodzila. A maz mi powiedzial, ze jak cos sie stanie to ja bede miala to na sumieniu. Wiec chrzestna nie bylam. Ale osobiscie uwazam to za glupie zabobony, w ogole nie powinnismy wierzyc w to jako Katolicy.

MonikaO. a na jakim jestescie etapie z budowa domku? My tez mieszkamy w swiezo wybudowanym domku, od lutego tego roku. Wiem ile to radosci i oczekiwania, wiec zycze Wam jak najszybszego wybudowania:tak:

Asiu tak to niestety jest, ze dzieciaczki raz maja gorsze dni raz lepsze, jak my dorosli:tak: I tak zazdroszcze Ci, ze masz juz mobilnego synka, bo wtedy jednak odpada troche noszenia i dziecko jakos tak samo wiecej sie soba zajmie.

Jak ja Wam zazdroszcze spania Waszych dzieci w nocy. U nas wciaz pobudki:-( Od urodzenia Zuza przespala mi cala noc 1 raz, w zeszlym tygodniu z niedzieli na poniedzialek, spala od 21 do 6 rano, zjadla cyca i pospala do 8.30. Ale to byl jeden jedyny raz i wiecej sie nie powtorzyl:no:
 
Czyli najprzyjemniejsze przed Wami:tak: Ja gdybym mogla wiele bym zmienila teraz, ale takie wlasnie przemyslenia przychodza juz po fakcie:tak:
A gdzies teraz mieszkacie? Przeprowadzke planujecie na przyszly rok pewnie?

Jak dla mnie nasz domek jest za duzy. Mimo ze nie mamy wszystkiego pokonczonego ja ledwo wyrabiam ze sprzataniem. Pow. uzytkowa mamy 183m, ale pow. calkowita 281m.
To nasz projekt
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/benedykt2/rzuty.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lasotka ja też miałam być chrzesną u siostry ale zaciązyłam, bardzo żałuję ale jeśli miało to się odbić na jej zdrowiu to wolę mój żal, a kochać ja mniej nie będe i tak jest moja :) Mój dziadek 87 lat jeździ na rowerze i potrafi 10km przyjechać z flaSZKĄ do mojego taty i wraca sam.... ja bylem do emerytury dożyla

Asiula i co nocka i dzionek już lepiej? wow dom masz niezły gabarytowo

MonikaO ale macie tempo, a jak teść się sprawuje?

moja wstała o 6 i teraz śpi, powiedzcie budzicie swoje bo ja mojabudzę i mam takie wyrzuty, tylko że jeka ona si ile chce to potem hasa do pólnocy
 
Do góry