reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Trusia77-też przez to przechodziłam, tydzień w szpitalu był męczarnią. A Ty sama leżysz w pokoju? Ja leżałam z 3-ma dziewczynami, to trochę raźniej było.
 
Witam wszystkie mamusie :-)

Oj Trusia to Ci współczuje leżenia w szpitalu:-(. Ach jak ja ich nie lubię. No ale jak trzeba być pod stałą kontrolą to co zrobić. Dobrze, że masz chociarz internet, bynajmniej jakoś czas szybciej zleci.
Apropo szyjki to moja ma 3,5 cm i moja ginka mówi,że bardzo ładna i długa. Tylko, że w Twoim przypadku jest jeszcze to rozwarcie.

Wczoraj na zajęciach w szkole rodzenia ćwiczyliśmy dużo pozycji przydatnych do uśmierzania bólu w czasie porodu takich do wypierania dziecka. No i w każdej z nich trzeba oddychac torem przeponowym, a nie jest to łatwe. Więc musimy dużo ćwićzyć w domku żeby być przygotowanym :-)
 
Witam dziewczynki!!! :)

Jejciu jak ja załuję ze w nowym mieszkaniu nie mam komputera :((( Tak to sporadycznie wpadam i nigdy nie jestem w temacie. Od 22.08 będę częściej bo rodzinka wyjeżdża na wczasy i opiekuję się domkiem więc będę do Was zaglądać :)

Co u nas...? Mieszka się wspaniale :))) Jak mnie tego brakowało!!! Zero stresów, robisz co chcesz i kiedy chcesz... Od razu odżyliśmy z mężem :) Teraz mam na nockę siostrzenicę moja kochaną :) Nazbierałyśmy jarzębiny i będziemy robić korale hehe :D Z chłopcem tego niestety nie będzie :D Ale za to można robić ludziki z kasztanów :D Niestety ostatnio coraz bardziej dokucza mi kręgosłup... Nie ma się w sumie co dziwić jak coraz większe obciążenie musi znosic...
Dawidek ma się dobrze, choć już dawno go nie widziałam... Kolejne usg 16.08 więc jeszcze troszkę. Fika codziennie, brzuszek rośnie :)

Niektóre z Was moze pamiętają moje nieprzyjemne opowieści o siostrze, z którą mieszkałam do niedawna. Zmierzam ku jej rocznej córeczce... Przez te jej ryczenie, i wrzeszczenie na nią ostatnio się dowiedziała ze mała ma padaczkę na tle nerwowym... No i co? Płacz i szukanie winnych i przyczyny... Szkoda słów naprawdę, a najbardziej szkoda tej małej niewinnej Martynki :(

We wrześnie przymierzamy się do większych dziecięcych zakupów... Planujemy jechać do takiej wielkiej hurtowni i kupić za jednym razem wózek, leżaczek i fotelik samochodowy... Moze jakiś rabacik będzie :D

Widzę ze chłopców znów przybyło :D Ostatnio jak byłam to było 26 a teraz 31 (!) :D Szaleństwo jakieś :D

Nic Kochane... Ja ściskam Was mocniutko i całuję brzuszki. Postaram się wpaść znów jak najszybciej :*:*:*
 
Witam was przyszłe mamusie no i nowe listopadóweczki!

Dżastina ja brałam Luteinę aż do 5 miesiąca. Lekarz przepisała mi te tabletki na początku ze względu na skróconą szyjkę macicy, ale potem to ogólnie na podtrzymanie ciąży. Brałam też tabletki rozkurczowe.

Dziewczyny ostatnio mam problem: czasami pojawiają mi się takie bóle brzucha jak przy miesiączce. Z reguły raz na tydzień. Obawiam się, że są to skurcze. Nie byłam jeszcze z tym u lekarza. Mój ma teraz urlop. Wraca w przyszłym tygodniu, pod koniec. Zastanawiam się czy nie popełniam błędu nie idąc do innego ginekologa, żeby się zbadać. Maleństwo jest ruchliwe, nie krwawię, więc nie chcę panikować. Co robić?
 
Mati2010 ja tak miałam ostatnio, właśnie we wtorek. Bolał mnie brzusio przez dwie i pół godzinki, tak jak przy okresie, tak jednostajnie, wzięłam nospe i przeszło. Tego samego dnia miałam wizytę u lekarza i powiedziałam oczywiscie o tych bólach. No i lekarka mi powiedziała, ze jesli nie było twardnienia brzucha, a napewno to bym poczuła, i krwawien i jak przeszło po nospie to wszystko oki. To nie były skurcze. No i szyjka tez była ładna. Ale oczywiście jesli się martwisz albo masz twardy brzucho to jedz poprostu na izbę przyjec. Zbadają Cie i bedziesz wiedziec :-)
 
reklama
Do góry