reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Aniu świetnie, że napisałaś tu.
Jest ot miejsce, gdzie się dzielimy wszystkim i głupotami naszymi i tym co na naprawdę męczy.
CO do zachowania rodziny, to wiesz nigdy nie dogodzisz wszystkim zawsze ktoś o coś będzie miał pretensje.
Najważniejsze, że to był Wasz dzień w którym czułaś się szczęśliwa.
A do że nie przyjechali do Agatki z tego powodu, pozostawiam bez komentarza.... głupota ludzka nie zna granic
 
Ja tez lecialam samlotem w sumie 4 razy - w 12 tygodniu i wracalam w 14 i pozniej w 20 i wracalam w 22. Jak zapytalam poloznej o to, to poradzila zalozyc obciskajace kolanowki zeby nogi chronic przed zylakami i nic wiecej. Czulam sie dobrze (ale ja czesto latam i nigdy mi nic nie bylo). Nikt mnie nie pytal o zaswiadczenie (easyjet, ryanair i wizzair) ale nie bylo widac brzuszka.

Dzieki za wytlumaczenie zagadnienia o poloznej na zamowienie :), nie wiem jak bym zrobila bedac w Polsce, tutaj na szczescie nie ma w ogole takiego zwyczaju i za nic nie musze dodatkowo placic, licze na to, ze bedzie dobra fachowa obsluga i pomoga mi najlepiej jak beda potrafic..
 
Ania - co do cytologii to nikt nie twierdzi tu, że jest szkodliwa, właśnie namawiamy osoby, które jeszcze nie miały żeby koniecznie zrobiły ... jedyne co to pisałyśmy o plamieniach po to by nie było zbędnych zmartwień ...

na rodzinkę niestety nie poradzisz ... wiadomo, że nie każdy ma ochotę i możliwość robienia weselicha na 100 czy 200 osób, nie powinnaś się tym przejmować, jakby byli w porządku to po dowiedzeniu się zadzwoniliby z gratulacjami, przeciez muszą sobie zdawać sprawę z tego, że nie są w najbliższej rodzinie tylko raczej dalszej ...

Jeśli zaś chodzi o latanie to też się nie przejmuj, co innego I trymestr, kiedy wszystko jest bardziej wrażliwsze i dochodzi do mnóstwa poronień samoistnych a co innego 6 miesiąc. Różnica ciśnień też może mieć wpływ co najwyżej na Twoje gorsze samopoczucie a na pewno nie na dziecko, które jest bardzo dobrze chronione. A lekarz, który powiedział Twojej chrzestnej, że to przez to, że poleciała na wakacje to chyba się minął z powołaniem.
 
no ja 1500 bym na pewno nie wywalila....i dlatego ciesze sie ze u mnie to 'jedyne' 600 zl, ktore moge wydac dla wlasnego komfortu...mysle ze bardziej psychicznego:)

aduska, gdybyś mieszkala w Warszawie, nie miałabyś większego wyboru. Albo wawalasz 1500 albo nie masz prywatnej położnej.

Ja na początku zastanawialam się nad prywatną położną ale ostatnio doszłam do wniosku, że jednak sobie daruję. Akurat położne pracujące w szpitalu, który wybrałam mają dobra opinię, a moje koleżanki, które tam rodziły były zadowolone. No i już zapowiedziałam P. że jak juz dojde do siebie po porodzie, to zostawiam mu dziecko, pokarm w lodówce i za te 1500 zl jade na weekend do SPA :-D

Podgrzybek, ja mialam cytologię robioną w 17 tyg. Różnica była tylko taka, że lekarz nie pobrał próbki tą plastikowa skrobaczką tylko patyczkiem, zaznaczył przy tym, że to badanie jest mnie dokładne ale tez mniej inwazyjne dla szyjki. Z tym, że u mnie z powodu skurczów zrobil badanie patyczkiem, nie chciał podrażniać szyjki.
 
Witam kochane :* Tragedia z tym upałem juz nie moge wysiedziec :(
Modlisiu ksiukasy zaciśnięte mocno J
Ania – wspolczuje przebojow z rodzina, u mnie do 3 miesiaca nikt z dalszej rodziny nie wiedzial, potem dopiero zaczeli się dowiadywac i to tez potem pretensje ze czemu dopiero im teraz mowie. Ale ja powtarzalam zawsze ze to jest moja sprawa i powiedziałam to z dobrej intencji a nie po to by słuchać pretensji. Szkoda tylko ze rodzina tak postąpiła. Mogą zrozumiec ze robilam Male wesele i nie zapraszalas dalszej rodziny. A jak dowiedziałaś się o ciazy to nie będziesz dzwonila po wszystkich i mówiła „jestem w ciazy” Nie przejmuje się kochana bo nerwy szkodza Twojemu maleństwu.
Co do latania to jeżeli ciaza przebiaga prawidłowo to można latac. Ale warto zawsze porozmawiac z lekarzem na ten temat.
 
Violett Gdzie od nas uciekłaś:p :biggrin2: Tyle ludzi o Ciebie pytało.. :-)a Ty sobie tylko na listopadzie siedzisz:-p Jak się czujesz? Znasz już płeć? Opowiadaj..

Dziewczyny jutro mam to wstrętne badanie z glukozą.. Uważacie, że bez cytryny sie nie obejdzie? :no::no:
 
ixidixi nigdzie nie ucieklam tylko mialam problemy z netem i tak naprawde to jestem od wczoraj i powroce do was jak tylko ogarne sie tutaj bo bylam tutaj od samego poczatku :)
 
reklama
Ale naskrobałyście kobitki.
Ja siedzę i kapie ze mnie pot....no masakra....znowu te cholerne upały.Wykończą mnie.Nie mam na nic siły ani ochoty.
 
Do góry