reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja też jestem w pierwszej ciąży i nie za bardzo znam się na takich sprawach, lecz moja kolezanka która jest pielęgniarką mówiła że czasem zdarzają się delikatne krwawienia w ciaży, zwróć uwagę na kolor krwi (jesli jest jasnoczerwona czyli dotleniona) to natychmiast jedź na pogotowie...każdy lekarz dyzurujący musi Cię przyjąc.!!

powodzenia.!!
 
reklama
No a ja mam częste twardnienie brzucha ale zadnych boli przy tym.Wiec nie wiem co to jest?Za tydzien mam wizyte u gina wiec sie zapytam bo to zaczelo sie po poprzedniej wizycie.

Anarien ciesze sie ze sie odezwałaś.Wszystkie doskonale rozumiemy ze nie jest Ci latwo, ale masz o kim mysleć i troszczyc się, ta małą istotke w brzuszku.Myslę ze ona doda Ci sił zeby przetrwac jakos ten najgorszy okres.Trzymaj się.

ko81ko22 witamy na forum!!!!!

Elzu popieram ze na skurcze to raczej magnez.Moja siostra brała magnez z potesem.

Paulina super ze jestes zadowolona z mieszkania a samemu to napewno raj.Niestety my poki co musimy jeszcze na to poczekac, niestety przeliczac trzeba raczej na lata.

Tusia co do szyjki i rozwarcia moja siostra przez cala ciaze brala luteine bo miala takie problemy jak ty i do tego magnez z potasem.Ale w szpitalu nie musiala lezec.Wiec pewnie poobserwuja a potem przepisza leki i puszcza do domu.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!
jak Nasze grono się powiększyło, normalnie w mega tempie, witam wszystkie nowe przyszłe mamusie.
Długo się nie pojawiłam...... no ale cóż czasami tak się dzieje.
trochę złego się wydarzyło z tego co zdążyłam się zorientować na forum, strasznie przykro....
Trusia trzymaj się kobitko w tym szpitalu i nie daj się tam :)
Jak tam sytuacja mam dotycząca odczuwania ruchów?
ściskam!
 
ja też będę listopadową mamuską....na szczeście w Anglii gdzie obecnie mieszkamy z partnerem zimy nie są aż tak srogie ;-)

Gratuluje wszystkim przyszłym mamuska.!!:-D
 
Moja koleżanka przez całą ciążę ,3 razy dziennie brała no-spę.....brzuch jej się spinał,stawał....i to jej pomogło.
Natomiast ja biorę dwa razy dziennie magnez,lekarz stwierdził,że jestem za ruchliwa i trzeba mi go przepisać;-).....i faktycznie,pochodzę trochę po mieście i od razu twardy brzuchol.....wezmę magnez i po 20 minutach mięknie.
 
Elooo, mam pytanko.
Czy bóle w górnej części brzucha wam się zdarzają?
Bo mnie boli tak jakby mięśnie brzucha jakbym zrobiła z 300 brzuszków, i nie wiem czy się podnosi i rozciąga skóra czy to coś niepokojącego?
Mały kopie jak szalony :D
 
Amerie ja nie mam zielonego pojęcia :eek:. Nie miałam takich bóli. A może tam jest głowa dzidzi i tak Ci uciska?

Dobra spadam na naleśniki francuskie do miasta a potem do Mothercare :-).

Buziaki.
 
główkę mały ma ułożoną do dołu i właśnie nie wiem czy mnie nie skopał bo boli jak .... znaczy się bardzo. Poczekam jeszcze chwilkę i zobaczymy...
 
reklama
Mnie chyba jakies przeziebienie chwyta, dobrze, ze juz weekend, to poodpoczywam troszke w domu.. mam nadzieje, ze przejdzie.

Trusia77, no to niezle masz przezycia.. tylko skad to rozwarcie i skurcze, bo od samych przytulanek? No nic w kazdym razie dobrze ze ksiezniczka zdrowa, dbaj o siebie i duzo odpoczywaj, trzymam kciuki, zeby wszystko wrocilo do normy (a na nude moze jakas ksiazka?).

Mysza84, dzieki :) musze sprawdzic czy maja te same leki w Angielskiej aptece, dzis w nocy na szczescie juz nie mialam skurczy lydek.

paulina109, witaj :) po samym poscie widac ze odzylas na nowym mieszkaniu i dobrze! Juz wszystko rozpakowaliscie? Czy jeszcze na walizkach? :) Co do Martynki, to pamietam jak o niej pisalas.. bidulka :(

mati2010, mysle ze lepiej popanikowac niz pozniej zalowac.. jak boli (a nie powinno przeciez) to moze idz do innego lekarza albo izbe przyjec.

Tusia88, kolejna mama z UK :) Witaj.

Ojej! Wlasnie zauwazylam ze przeskoczylam na 7 kwadracik :) ale faaajnie :)
 
Do góry