reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Inez79, dobry pomysl.. ide poczytac jak zrobic inhalacje moze wieczorkiem sobie zrobie przed spaniem..

agrafka_7, co robilas zeby sie przestawil z kopania w nocy?
 
reklama
Witam sobotnio.
W nocy fajnie polało ale teraz znów duchota.
Nie mogę na niczym się skupić tylko myśle o wizycie w poniedziałek. A jeszcze jak kolezanka mi opowiedziała o swojej wizycie którą miała w piątek, że szyjka jej się skróciła, boli ją w podbrzuszu i lekarka się zmartwiła. Juz miała jej wypisac skierowanie do szpitala żeby dali jej zastrzyk na szybszy rozwój płodu bo ma termin na październik i gdyby dziecko się teraz urodziło to ciężko by było. Jednak podobno ten zastrzyk ma skutki ubocznie, że dziecko może miec kłopoty z nerkami.
 
JOLU jedynie co mogę powiedzieć o częstości ruchów to zwolnienie tempa, jak pracowałam i prawie cały czas na nogach to dziecko nie figlowało, a teraz jak dużo leżę to czuję praktycznie co kilka godzin i to dość mocniejsze niż poprzednie plumkanie. No i obecność męża, jest tydzień i dziecko kopie najbardziej kiedy on jest blisko, cwaniara już się ojcu podlizuje :)
 
Trusia, w końcu nie na darmo się mówi "córunia tatunia" :)

a co do ruchów ja tez nie czuję jakiś bombardowań, ale jak się położe to faktycznie ruchy są wyczuwalne :)
 
Ja spie normalnie na prawym boku. Zasypiam ZAWSZE na prawym , potem przekrecam sie na lewy i na plecy, jedynie na brzuchu nie spie bo nie mam jak :) Ale ogolnie spie jak chce
A co do ruchow, jesli chodzi o mnie to moj synus czesciej sie przemieszcza i "plywa" sobie :) niz kopie hehe ale za to bardzo czesto go czuje. A jak tylko tatus reke przylozy to cisza :p
 
Ja ruchów nie czuję, ze względu na przodujące łożysko, ale kopniaki i to takie zdrowe to tak 3-4 razy na godzinę. A wieczorem mam wrażenie jakby mały tam co najmniej salto zrobił :szok:
 
Ja najbardziej czuję ruchy jak leżę. Młody najaktywniejszy jest rano i wieczorem. Bywają takie dni, że praktycznie cały czas fika, a czasami przez cały dzień tylko kilka razy poczuję. Ostatnio się zdziwiłam na USG, bo byłam przekonana, że ruchy czuję wtedy jak machnie rączka albo nóżką albo jak się przekręci, a okazało się, że lekko ocierał sie brzuszkiem o macicę, a ja czułam jakby co najmniej salto robił i aż brzuch mi się w tym miejscu co dotknął unosił :-D
 
Holy101 ja byłam od samego początku i moge polecić. Braliśmy udział w konkursach i dostaliśmy fajne upominki. Mężuś chodził przez godzinkę w takim sztucznym brzuchu imitującym nasze ciążowe brzuchy no i oczywiście za to również dostaliśmy jakieś pierdołki. Brał też udział w konkursie o fotelik MaxiCosi ale niestety się nie udało, ale nagroda pocieszenia oczywiście tez była.
Ja zostałam wylosowana z bileciku i też dostałam nagrodę: butelkę, smoczek i szczoteczkę firmy Mam. Ale polecam jechać jutro rano żeby załapać się na konkurs o fotelik Recaro :-). Cały program jest na stronie: Mother & Baby

a powiedz mi Kochana, są wózki Mutsy?? Liczyłam na jakąś fajną promocję...
 
Mutsów niestety nie widziałam :-(. Były x-landery, maxi-cosi, bebe confort i foteliki recaro. Jeśli chodzi o wózeczki to ich mało było a ja na nie mało co zwracałam uwagę bo wózeczek już kupiliśmy.
 
reklama
U mnie maluszek jest najbardziej aktywny rano-zaraz po moim przebudzeniu,w ciągu dnia- jeśli odpoczywam,wieczorem po 22-jak już leże w łóżku,w nocy-około 4 zaczyna harce -jak mój mąż wychodzi do pracy... :)
 
Do góry