reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Paznokcie u stópek, to chyba wczoraj robiłam po raz ostatni. Już nawet zrobiłam rozeznanie gdzie koło mnie robią pedicure :-) Z rąk zdjęłam tipsy, bo słyszałam, że do porodu trzema mieć zdjęte i do tego nieumalowane paznokcie więc chciałam, żeby moje do jako takiej formy doszły.
Z zawieszeniem też mam problem, jadę maszynka po omacku, pewnie niezłe wzorki wycinam :-D Będe musiała P. przeszkolić bo przed porodem, to raczej sama nie dam rady.
 
no dziewczyny u mnie z depilacją tez ciezko :D a przed porodem bedzie trzeba na zero machnąć bo nie chce zeby mnie pielęgniarka goliła :/
dzis bylam na wyprawie 3 godzinnej po stanik, masakra jakas tyle mierzylam i nic nie znalazlam :| a to za ciasny, a to za luzny, a to odstaje itp. itd. wiec moje zakupy skonczyly sie spodenkami i czapeczce dla Hani, i na majtkach dla P.

a wroce jeszcze do tematu butelek-
moja mama Agacie kupila dwie z aventu jedną dużą i jedną małą, to zupelnie wystarczylo. Po co 3 takie same butelki? i tak trzeba na bierząco myć, więc duża była na mleko, a mała np na herbatke koperkowa itp.
co jakis czas tylko trzeba smoczek sam wymienic, ale te z aventu wcale sie nie niszczą (a przynajmniej tego po nich nie widac)

a jeszcze chcialam sie zapytac przeczytala moze ktoras z was wczoraj ten wątek: zaproszenie do badania-tajemniczy klient, cos takiego? bo ja nie doczytalam i potem nagle zniknął, a zainteresowalo mnie to, bo polegalo na tym ze kobiety w ciązy mialy sprawdzac jak traktowane są w sklepach itp, nie moge teraz nigdzie znalezc nic o tym
 
Ostatnia edycja:
Dzis byl jeden z gorszych dni w pracy, bo kolo 12 zrobilo sie tak duszno ze wytrzymac nie moglam.. postawilam wiatrak ale po tym przeziebieniu to sie go balam troche.. ale i tak malo pomogl.. na dworze wcale nie bylo goraco.. ale w aucie w drodze do domu strasznie.. (nie mam klimy) bo sie na parkingu nagrzalo, a jak dojechalam do domku.. to tak lunelo, ze czekac w aucie musialam, bo bym tych paru metrow nie doszla sucha.. teraz na przemian pada i grzmi.. a moj D wraca z pracy autobusem, bidulek pewnie caly mokry :(

U mnie golenie nog to juz powoli wyczyn (gole zwykle na siedzaco w wannie, bede musiala chyba golic jakos na stojaco), a miedzy nogami to ostatnio totalnie w ciemno.. zapowiedzialam juz mezowi, ze nastepnym razem to bedzie jego zadanie.

A co do takich roznych innych czynnosci, to jak kucne po cos (np zeby dac kotu jesc, albo wyciagnac rzeczy z suszarki), to pozniej mam problem zeby wstac :)

Trusia77, powodzenia :) bedziecie miec super pamiatke! Nie zapomnij sie pochwalic.

Amerie, my niby celibatu nie mamy ale tak "czesto" sie przytulamy, ze jakbysmy mieli prawie.. :/ zawsze jakas wymowka sie znajdzie (a myslalam ze to kobiety sa od wymowek), a ja przez to czuje sie okropniasta-gruba i niechciana :(
 
Elzu, z kucaniem mam tak samo i z podnoszeniem się z łózka. Bez użycia rąk nie da rady. W sklepie jak coś sięgam z dołu to sie półek trzymam :-)
 
hehe sypiemy się po prostu :p
ja dziś przeszłam miasto i też wyjątkowo miałam dosyć, a do tego znów upały u nas było 43 stopnie tragedia....
a mi chyba pojawia się zgaga drażni mi całe gardło i to po tej glukozie bleee...
pozdrawiam
 
Hej dziewuszki i wasze brzuszki!

Już wiem, o której mam jutro wizytę. O 11.00. :-( Będę sama, a myślałam, że uda mi się z mężem pójść. Raz tylko byłam sama na USG. Myślałam, że serce mi wyskoczy z gardła tak się bałam (to były początki ciąży). :-(
 
Dobry wieczor Mamusie:-)
Od kilku dni cudna u nas pogoda, wiec korzystam z synkiem na maksa i prawie cale dnie spedzamy na dworku (z przerwa na obiadek i drzemke). Koniec lata zbliza sie wielkimi krokami i tak jak nie cierpie jesieni i zimy to w tym roku nie moge sie doczekac jej nadejsca:tak: I to nie tylko ze wzgledu na narodziny naszego szkraba, ale mniej wiecej w okolicach listopada/grudnia planujemy przeprowadzke do naszego nowego domku, ahhh w koncu na swoim, juz nie moge sie doczekac:-)

A mialam pytac wlasnie jak tam u Was z lustrzyca:-D? U mnie na razie nie jest najgorzej, jeszcze widze swoja ...:-D Ale pamietam jak z synkiem juz brzuszek przyslanial mi sfery intymne to golilam sie na czuja, w kazdym badz razie jakos dawalam sama rade do konca;-) Nozki od dawna gole depilatorem i mimo mojego dosc obfitego owlosienia tam wloski bardzo sie oslabily i wystarczy mi depilacja raz w miesiacu.
A przytulanek z mezem nie ma juz u nas od dawna, ostatni raz jakos w 3 miesiacu. Z tym, a nszym przypadku to ja nie chce, jakos w ciazy zupelnie nie mam ochoty. Maz nie jest tym faktem zachwycony, ale co ma zrobic:sorry:

Elzu moze czas pojsc na zwolnienie? A gdzie Ty kochana w ogole pracujesz?
 
reklama
asiulkaa, pracuje w magazynie :/ do tej pory nie bylo mi ciezko, wprawdzie praca na stojaco (przygotowuje zamowienia - czyli pakuje glownie) ale jak tylko sie da to sobie siadam i nie musze dzwigac ale dzis bylo strasznie duszno :/ na maciezynski urlop ide za 4 tygodnie, a na zwolnienie nie moge zabardzo, bo tutaj w Anglii daja tylko wtedy jak sie ma problemy z ciaza, a firma placi jak za zwykle chorobowe wiec nie 100% :/ jak bedzie mi ciezko to poprosze o przeniesienie na jakis inny dzial - choc mam nadzieje, ze po prostu nie bedzie juz dusznych dni i bede mogla do konca byc u siebie (przyzwyczajenie, znajomi itd) :)
 
Do góry