reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

U nas ząbkowanie w toku :) 2 dolne jedynki już pięknie się wychyliły i lewa, górna jedynka zaczyna się wyłaniać :)
Maciuś siedzi już ładnie i już od dwóch dni sam wstaje w łóżeczku ale raczkować nie chce :)

lasotka - mi i pediatra i znajomy ortopeda powiedzieli, że w naszym klimacie wit D3 dawać do roku.
daissy - fajnie dziś wyglądają Twoje suwaczki :) 7 miesięcy na jednym i 7 tygodni na drugim :D
emi - witaj w naszym gronie :)
 
reklama
wow, daissy, dopiero zauważyłam.
Gratulować. Jak się czujesz?



eh, mam wrażenie, że to forum padło. Trudno.
Miło było, trzymajcie się dziewczyny.
Powodzenia.
papa!
 
Ostatnia edycja:
Właśnie podczytałam Listopad 2011, szkoda że jednak tu jest całkiem cisza, pamiętacie jak bardzo pomagały nam posty innych miesięcy? Można było uciszyć złe myśli i się uspokoić, czasami można by było tu się odezwać, jak myślicie?
Moja niunia własnie zrzuciła wszystkie zabawki i czeka jak mamusia podniesie żeby znowu je z hukiem zrzucić na podłogę, ostatnio to jej najlepsza zabawa. Oczywiście pielucha i skarpetki nadal hit
 
Po wielu miesiąca nieobecności... znów pojawiam się.. wiele się wydarzyło wspaniałych rzeczy... ślub, chrzciny naszej córeczki a teraz znów planujemy następne dziecko... starania w toku...
daissy... jesteś dzielna... ale wiem że drugie dziecko tak wcześnie to też i plusy dlatego gratuluję i trzymam kciuki

nasze maleństwo śpi, i jest to najcudowniejszy widok na ziemi!!!
pozdrawiam wszystkie mamy listopadowe
 
Hej dziewczyny jestem grudniówką 2010, choć z dzieckiem listopadowym :) Po narodzinach dziecka często podczytywałam co u was, bo same wiecie ile na początku robi tydzień, dwa czy miesiąc różnicy między dziećmi.

Wątek nawet na kilkanaście dni zamarł.

Nadal jestem ciekawa jak rozwijają się wasze dzieciaczki dlatego podpytałam dziewczyny z mojego wątku i chciałabym oficjalnie Was zaprosić na nasz wątek :-)

Bedzie nam strasznie miło, a i "świeża krew" nam się przyda ;-)

Daissy_ gratuluję!
monaadamus trzymam kciuki i też po cichu będę czekać na radosną nowinę :)
 
reklama
Do góry