reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witajcie Kochane. Dawno tu nie zaglądałam, ale widzę, że kompletnie nic sie nie dzieje na forum:-(

Gratuluję wszystkim, które spodziewają się dzieciaczków i trzymam kciuki za te starające sie. Z własnego doświadczenia powiem Wam, że 2-3 latka to najlepsza róznica wieku:tak:

Asiu 3mam kciuki, żeby to byłe tylko podejrzenia. A co się dzieje z oczkami Olusia? Sciskam mocno:*

Piszcie kochane jak tam dzieciaczki po bilansach tak dla porównania naszych maluchów. By jesteśmy dopiero przed, bo Zuzia jest z końca miesiąca, ale pewnie część z Was ma to już za sobą:tak:
 
reklama
Hej

No nic się nie dzieje jak nikt nie pisze bo wchodzenie i nie pisanie to nic nie daje, więc dalej dziewczyny częściej proszę

Amerie no dokładnie wyjście z domu i troszkę kasy, choć nie powiem problem jest nowy, młoda wstrzymuje siku, wisi mi na nodze i bunt dwulatka na całego. Akurat zaczęło się jak poszłam do pracy

85ASIA oo kurcze trzymaj się kochana, oby diagnoza była nieprawdziwa. Zdrówka i dużo sił życzę

Hej cięzarowki jak tam?
 
asiulka my na bilans idziemy w czwartek bo wcześniej Dawcio był troszkę przeziębiony. Ale jak go mierzyliśmy 2tyg temu, dokładnie w jego 2 urodzinki to ma 98cm i waży 15,5kg :-)
85asia kurcze mam nadzieję ze to wszystko okaże sie pomyłką, trzymam kciuki za dobre wyniki!!!
trusia u nas też od czasu do czasu Młody pokazuje różki, ma swoje opracowane sposoby jak można nas wyprowadzić z równowagi np: zgrzyta zębami albo piszczy tak że w uszach dzwoni ;-)
agrafko puk puk??
 
Hej dziewczyny! Kiedyś pisałam tutaj dużo, teraz jednak na więcej przyjemności czasu brak, ale chciałabym się troszkę zareklamować. Zapraszam do poczytania mojego bloga: WegeBobo i inne przyjemności. Znajdziecie tam ciekawe przepisy na jedzonko dla naszych maluchów, ale nie tylko kulinarnie jest:)
I przy okazji jak Wam przypadnie do gustu zapraszam do polubienia fanpage na FB: WegeBobo i inne przyjemności | Facebook .
Dzięki bardzo, będize mi niezmiernie miło jak skorzystacie z zaproszenia.

Przy okazji pozdrawiam nasze Dwulatki ( jeeeeny-kiedy to zleciało co?) i gratuluję brzuszkowym mamusiom! pozdrawiam
 
Mlody 88 cm 12,8 kilogramow.
Niestety wyszly mu zle wyniki watrobowe i bujamy sie z hepatologiem.


Asia wspolczuje Ci bardzo, trzymaj sie dzielnie no i zdrowka zeby okazalo sie ze to jakas pomylka. Badz silna dla dzieci!
 
No więc my już po bilansie... Dawidek ma 99cm i waży 16,5kg mój duży chłopczyk :-D Wykracza poza obie siatki centylowe ale pediatra powiedziała ze jest okazem zdrowia :-)
 
My już po szpitalu. Leżeliśmy od poniedziałku, a dziś nas wypisali. Naszczęście guza nie ma :-D. W środę miał rezonans i jest czysty. Zrobili mu tez szereg innych badań ( na wyniki niektórych jeszcze czekamy). Nic dramatycznego nie znaleźli. Kamień z serca. Olek pobytem w szpitalu był zachwycony. Dużo dzieci, miejsca do biegania, zabawki poprostu szał. Padał mi wieczorem dopiero po 23.00,a wstawał o 7.00. Jak wracaliśmy ze spaceru na oddział to się cieszył. Wszystkie badania znosił dzielnie bez ryku i jakiegoś dramatu, aż wszyscy byli w szoku. Swoim uśmiechem czarował wszytkie pielęgniarki. Tylko ja jestem bardzo zmęczona tym ciogłym ganianiem za nim, tymi nocami i stresem, ale szczęśliwa że jest ja jest.
Poza tym Olek się bardzo rozgadał. Powtarza już wszystko.
Sto lat dla naszych maluchów!!!!
 
Witam Was moje drogie :-) Nie było mnie dość długo, ale w sumie to nic się nie zmieniło, mały szaleje, łobuzuje i również coraz więcej gada, urodzinki odprawione, mały zadowolony, bo udąło nam sie zgromadzić niezła gromadkę dzieci :-)
Asiu mi również spadł kamien z serca, bardzo się tym przejełam i trzymałam cały czas kciuki
paulinko- baloniku nasz malutki rośnij zdrowy okrąglutki :-D
Staramy się cały czas, nie poddajemy się.
Całuję!!!
 
reklama
85asia cieszę sie że ok po szpitalu i wyniki negatywne uffff
Agrafka zaciążysz w koncu zobaczysz
Paulinka jak się czujesz w dwupakU? Inaczej niż z Dawidem?
Amerie co z Leo?

Moja jest chora, nocka koszmarna, dzień lepszy ale maruda na całego i ciągle chodzę z chusteczką koło niej. Na widok gruszki i wody morskiej dostaje szału. A poza tym bez zmian, pracujemy na zmianę, na chwilę młoda u sąsiadki, wekendy ogarniamy zakupy albo odsypiamy i tak czas leci.
 
Do góry