reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Mamy macie może jakiś godny polecenia syrop na kaszel dla dzieciaków? Ewa chyba mi się przez tą zmienną pogodę rozkłada:no: Jak nasłu****e i dobrze rozszyfrowuje to chyba suchy kaszel, ale co jakiś czas słychać jak jej w środku wszystko rzęzi, na razie innych objawów brak.
 
reklama
Witajcie maminki

mirelko - zamówiłam tą śliwkową w kółeczka, tą w rybki i fioletową w pingwiny :tak: Co niedzielę sobie obiecuję Kościół z Polą i nie wychodzi...:/ i jak zmywara??
winki -zakochana jestem w tym wózku, mam nadzieję, że już niedługo będzie Polish go mieć :tak:. Super, że udało Ci kupić wózek - szkoda, że tak to się wszytsko potoczyło, ale w tym złodziejskim kraju, trzeba na wszystko uważać...Ale kurde czeka Was megaaaaa pakowanie! Superowe wakacje Wam się szykują, pewnie się już nie możesz doczekać przyjazdu Twojego Petera, ja mojego teraz mam na co dzień i czasem się zastanawiam czy wiatrówki nie użyć:wściekła/y: Ale tak jak piszecie, to minie :)
Mam nadzieję, że już spakowana jesteś i gładko poszlo:tak: PS widziałaś na żywca kolory tych Quinny?? Mnie się podoba czerwony, fioletowy w takie delikatne niteczki i morski:)
mary-beth - witaj, tylko kochana nie ucieknij znowu od nas!!! Miałam się już Ciebie na fejsszicie spytać: to położnictwo to tak po porodzie, czy zawsze Ci się marzyło ??:) No i gratki :)
Ssabrinaa - żąłuję, że tak daleko jesteś, jakoś tak myślę, że w realu bardzo byśmy się dogadały, zaraz obczajam galerię , bo dawno przyszłego zięcia nie widziałam ;)

Byłam z Polą u mojej Hani, Polcia deczko marudna, bo usnęła mi w aucie i budziła się u Hani w domu. Szukałyśmy jakiegoś noclegu na nasze wakacje, ale doopa zbita, bo Polcia była marudna. w jedno miejsce dzwoniłyśmy i kobita chciała 10 zł za dzień za Polę!!!:szok: Szok , pierwszy raz słyszę , żeby ktoś kaskę brał za takiego malucha. Poszłyśmy też na godzinny soacerek do lasu, Pola od razu po wyjściu zasnęła, obudziła się dopiero jak ją z auta wyjmowałam pod blokiem i trzasnęłam bagażnikiem. W domku szybka kąpiel , cycuś i nyny.

Spokojnej nocki :*
PS doczytane ----------> martus_ja syrop prawoślazowy jest na suchy kaszel, żeby przeszedł w mokry, kosztuje z 3 zeta i jest ok, Polcia teraz jak była przeziębiona to go brała
 
Ostatnia edycja:
martus , mi pediatra mówiła, że raczej sie daje syropów dzieciom w tym wieku, jedynie co to może wapno ( 2,5 ml 2 razy dziennie ) i wit. C w kropelkach ( 1 kropelka 2xdziennie ), to na pewno możesz sama podać..może jeszcze coś mądrego reszta dziewczyn Ci doradzi...
 
Witajcie moje kochane czytam Was jak tylko moge... Siedzimy sobie od soboty niedaleko Kołobrzegu bardzo sie ciesze bo chociaz przez tydzien nie musze gotowac...Pogoda piekna udało nam sie ..
 
Martus oj nie pomogę Liwia na szczęście nie maiła kaszelku, katarku, zdrówka dla małej życzę
Gola ech zmywarka nie naprawiona m jutro do serwisu będzie dzwonił mogła paść pompa, 10zł za dziecko oszalała ta baba:szok: pogoda tak nie jaka to i Polcia po marudziła dziś
Ssabrina fajnie że tak dzień miło spędziliście na świeżym powietrzu
winki na pewno już spakowana, fajnie że udało ci się wózek znaleźć pilnuj go na tych wakacjach co by znowu komuś się nie spodobał, szerokiej drogi życzę :tak:

Spokojniej nocki
idę do wyra :tak:

Edit.
Anek Wszystkiego najlepszego dla Zosi na 9 miesięcy, jaka ona fajna i jaka duża
jak niania się czuje

teraz już naprawdę idę spać m już woła czy nie oszalałam :szok::-D
 
Ostatnia edycja:
Hello dziewczęta!!

Pogoda piękna dziś u nas, spacerek po Rynku zaliczony, tłumy niesamowite, bo festiwal filmowy Nowe Horyzonty się zaczął. Pospacerowaliśmy, ze znajomkami się spotkaliśmy, co Małej 6mies nie widzieli i w szoku byli jak urosła i się zmieniła. No czas leci...

Chyba drugi ząbek idzie, bo historia zaczyna się powtarzać - zatwardzenie na zmianę z rozwolnieniem, kupka w każdej pieluszce, marudzenie i totalny brak apetytu.

Nocki bez zmian = kiepskie spanie. Ale dziś rano ok 9-10 mężulek zabrał Małą do salonu, ja zostałam w wyrku i zasnęłam tak porządnie, głęboko, bezstresowo, jak od dawna nie mogłam i obudziłam się o 11.30!! Jak wstałam to nie wiedziałam co się dzieje, byłam jak pijana i naćpana w jednym momencie :-)

Pieluszki wielorazowe - zakupiłam ostatni 3szt i zaczęłam stosować. Z jednej strony fajna sprawa, bo eko więc zdrowe dla dzieciaka, a z drugiej jak choć trochę siuśków pójdzie, to pielucha już mokra i dupina w mokrym siedzi, więc trzeba częściej zmieniać. No i trzeba by na bieżąco pranie puszczać, bo jak leżą mokre w łazience to śmierdzi. Ja pranie maluszkowych ciuchów robię raz na jakiś czas, bo mam ich mega dużo, więc za bardzo nie wiem, co z tymi pieluchami robić :-)

gola
- super nocniczek!! Ja też taki chcę dla Małej!! Chyba już czas, żeby zaczęła oszczędzać pieluchy :-)

mirelka - moja ma to samo, ciekawska bestia niesamowicie, jak coś się dzieje, to nie ma szans nawet na jedzenie, o śnie nie wspominając

winki - ty mnie rozwalasz z tym, jak odpisujesz, masz rozwiązanie na każdy forumowy problem, każdej odpiszesz i w dwóch żołnierskich zdaniach zaradzisz :-) Co do wyjazdu, to życzę udanego - słońca i wypoczynku!! Fajnie tak mieć rodzinkę wokoło co to chętnie dzieciakiem się zajmie.
Jakie macie siedzonko do auta - wciąż to pierwsze, czy już kolejny etap? My właśnie chcemy zakupić to następne i już mamy upatrzone Recaro. W tym następnym dzieciak siedzi już przodem do kierunku jazdy, więc więcej widzi :-)

angie - ta dietetyczka to chyba tylko na książkach bazuje i myśli, że dzieciaki żyją wg harmonogramu rozwojowego. Swoją drogą wiele bym dała za to, by moja już przesypiała całą noc

martus - miałaś rację, ostatnio napisałam się do was, a nic o nas, więc się poprawiłam :-)
 
Hej dziewczyny,

Byłam dziś z Zosią u niani. Porozmawiałysmy - niania jednak ma tego mięśniaka na 7cm. Lekarze mówią, żeby to wycięła - ona czeka na konsultację ze swoim ginekologiem z Krakowa, który ja leczy już ileś tam lat (teraz ma urlop). Ustaliłyśmy, że na razie wraca do nas we wtorek (czyli jutro znów musze dzwonić do pracy i żebrać o wolne:baffled:. Po konsultacji z lekarzem, jeśli ten tez zaleci operację, to zaczynam szukać niani na zastępstwo na 1-2 miesiące (zależy od czasu rekonwalescencji). NIania chce na szczęscie z nami zostać. Dziś na widok Zosi w szpitalu prawie się popłakała... mam skarb tą opiekunkę!!!

mirelka - dzięki za pamięć o miesięcznicy Zosinki!
 
Witam wieczorowa pora :-)
Sami nie spal po poludniu jedynie przespal jakies 20 minut w drodze powrotnej z parku do domciu i tyle wiec spal tylko raz dzisiaj od 11-12:30 i kolo 19:30 juz byl tak nieznosny i rozwrzeszczany ze hejj dostal butle i zasnal od razu :-) Oczywiscie popoludniu probowalam go polozyc jak zesmy wrocili z tego parku ale mlodemu co innego bylo w glowie niz spanie,wspinal sie po tym lozeczku i wstawal a ja tylko gonilam i go kladlam bo za kazdym razem kiedy wstal to normalnie se wolal zeby go polozyc bo on chyba sie boi sam bo mial oczywiscie upadek w lozeczku i teraz jak wstanie tak nie usiadzie i wrzeszczy zeby ktos przylazl mu pomoc :-D cwaniak jeden i teraz ma hopla na punkcie wstawania i stania :-) :-)
Gola nom wielka szkoda ze gdzies za plotem nie mieszkasz bo bylo by nam wesolo na pewno :-);-) a ta kobita to chyba postradala wszystkie zmysly 10 zeta za takiego malucha chciala !!! szok normalnie ludzie juz nawet na takich bobikach probuja sie wzbogacic.
mirelka oj tak bylo bardzo milo sobie polezec na tym kocyku na swiezym powietrzu ach ech normalnie strasznie tego bylo nam tutaj brak :tak::-)
Anek dobrze ze niania sie dobrze czuje mam nadzieje ze lekarze cos szybko zdecyduja zeby zaczeli cos z tym miesniakiem dzialac.Wszystkiego Najlepszego dla Zosinki z okazji ukonczenia 9 miecha !!! ale ten czas leci :-)

Milego wieczorka ;-)
 
Sabrinko - dzieki, kochana! Tak, juz sie powoli staramy o baby nr 2. :-) Na razie chyba nici, ale nie od razu Rzym zbudowano! ;-)

Gola - a dziekuje, poloznoctwo zupelnie po porodzie mi przyszlo do glowy! :-D Ale chyba z rok czy dwa je odloze... Mia rosnie, ja chce z nia byc w domu... Nagle, gdy zupelnie niespodziewanie dostalam sie jednak na studia, przerazila mnie wizja oddania mojej corci w wieku 9 mies. do przedszkola!!! :sorry2::no: A poza tym nie chce czekac na nastepna ciaze 5 lat, a tak dlugo bysmy musieli!...



Dziewczynki, jutro wszystko poczytam i odpisze. :-) Dzis juz padam na buzke, wiec sciskam kazda i zycze dobrej nocki!
 
reklama
Tutaj coś dla NOCNYCH FORUMOWICZEK ;) moja przepowiednia na poranny widok w lustrze :-p
376310_442212319157370_1627048839_n.jpg
 
Do góry