)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Listopad 2011

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Miasto
Doncaster(UK)
Rozwiązania
0
Hej kobitki :-)
No nareszcie jakis maly ruch sie tutaj robi,super bo tesknie za tym miejscem a Ja tak samo jak Golcia ciezko mi sie ogarnia FB i pomijam jakies tematy :baffled:
Dzieki kochane za wypowiedzi z mowieniem,Sami powoli cos tam zaczyna mowic ale niesmialo jak na razie i to po angielsku dwa zdania jakies tam powtarza,slodko to brzmi :-) nie martwie sie bo wiem ze przy tylu jezykach to moze potrwac dluzej no i Sami rozumie wszystko co mowimy i jak go o cos prosimy wiec jest ok ;-)

Do nastepnego klikniecia kobitki ;-)

reklama

kasiente

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No i chyba mnie tez wywolalyscie do tablicy. Po tyyyyluuuu miesiacach. Tyle do ogarniecia. Jaca juz prawie miesiac po drugich urodzinach. Zaliczylismy przegrzanie na slonku, zoladkowa grypke, przeziebienie, okropne katary. Teraz tydzien mlody kaszlal, potem katar ajak myslalam ze przeszlo to wlasnie dzis znow zaczal miec zawalony nos. Ja mam zapalenie zatok i antybiotyk i mysle czy jakies bakterie ode mnie nie przeszly. Masakryczna jesien. Tez nie ogarniam czasowo. A wystarczy 15 minut przeciez zeby cokolwiek napisac. No ale wiecie jak jest. Jak sie z pracy wraca o 17 to jeszcze sie chce posiedziec z dzieckiem, a potem sie pada na pysk;)

Gola84

Rozwiązania
0
Mikado, Kasiente - witajcie, całe wieki!
Mnie w ogóle jakaś chyba deprecha goni, bo ciężko mi ze wszystkim, czasem nawet nie wiem co napisać...U mnie nigdy już nic nie będzie tak samo, a czas na BB - wspominam jako najlepszy okres w moim życiu, ciąża, z mamą byłyśmy tak blisko jak nigdy ( choć zawsze mega blisko byłyśmy JESTEŚMY). Tata mój robi teraz drugie zmiany, więc codziennie siedzę sama z młodą,czekam z utęsknieniem na śnieg, przynajmniej jak ciemno to bę∂zie można być na polku. Chciałabym , żeby ten czas wrócił...

Cocca

Rozwiązania
0
Kolejny rok na który szykuje się nam coraz więcej dzieci :-)

Też mam sentyment do tego forum.

martttika

Miasto
B-stok
Rozwiązania
0
ojej wracam tu i ja :)

z sentymentu zajrzałam, ale fajnie, że jeszcze ktoś tutaj pisze.

Będę zaglądać częściej :)

Witaj Lena:)

Katerinka_2

podwójnie szczęśliwa mama
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jakby ktoś potajemnie podczytywał to zaplanowałysmy juz drugi zlot którego nie mogę sie doczekać :)

reklama

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Pustki :) heh a ja podczytuje tylko po sąsiedzku inne watki :*

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry