reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Listopad 2011

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Hejka dziewczyny, jesli chcecie dołączyc do FB Sweet November piszcie mi dane na priv :) My tam mamy dyskusje codziennie, tutaj widze miesieczne :p Fajnie tu czasme zajrzec :)

reklama

potworek.pl

Potworkowa Mama :)
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
I ja weszłam :D Pustki straszne. Mało tego, odwiedziłam Listopad 2006 a tam to już w ogóle tragedia ;)

Cocca

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też sobie trochę powspominałam, dobrze, ze mam trochę wolnego. Nasze dzieci to już przedszkolaki a niedawno pisałyśmy o dolegliwościach ciążowych, składałyśmy relacje z porodów, chwaliłyśmy się zakupami :-)

Margana

Rozwiązania
0
O matko, dziewczyny, zajrzałam tak przypadkiem, ale nie sądziłam, ze jeszcze ktoś tu czasem coś napisze!:szok:
Cocca gratuluję drugiej dzidzi!

Dziewczyny dalej piszecie ze sobą na FB? Jak można sie tam do Was dostać? Chętnie odnowiłabym z Wami kontakt:tak:

Niuniunia20

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Cocca gratulacje drugiej dzidzi ;)
Margana tak mamy kontakt przez fb.

Przypomniałam sobie swoje hasło i nick po długim czasie. Kiedy to było wspólne czasy na BB ;)

Pozdrowionka dla wszystkich lasek ;)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry