reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hejka dziewczyny, jesli chcecie dołączyc do FB Sweet November piszcie mi dane na priv :) My tam mamy dyskusje codziennie, tutaj widze miesieczne :p Fajnie tu czasme zajrzec :)
 
reklama
Ja też sobie trochę powspominałam, dobrze, ze mam trochę wolnego. Nasze dzieci to już przedszkolaki a niedawno pisałyśmy o dolegliwościach ciążowych, składałyśmy relacje z porodów, chwaliłyśmy się zakupami :-)
 
O matko, dziewczyny, zajrzałam tak przypadkiem, ale nie sądziłam, ze jeszcze ktoś tu czasem coś napisze!:szok:
Cocca gratuluję drugiej dzidzi!

Dziewczyny dalej piszecie ze sobą na FB? Jak można sie tam do Was dostać? Chętnie odnowiłabym z Wami kontakt:tak:
 
Cocca gratulacje drugiej dzidzi ;)
Margana tak mamy kontakt przez fb.

Przypomniałam sobie swoje hasło i nick po długim czasie. Kiedy to było wspólne czasy na BB ;)

Pozdrowionka dla wszystkich lasek ;)
 
reklama
Do góry