reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Nie ma to jak stare Dobre czasy na BB ☺️
Margana taj jak potworek pisze skontaktuj sie z nasze nimfii ona Cie dalej pokieruje ;-) :-) fajnie ze sie odezwalas,jak tam Natalka sie miewa?
 
Ostatnia edycja:
winki80 uwielbiałam Ciebie czytać... :( Choćby nie wiem jak złe rzeczy się działy, u Ciebie wszystko zawsze było na luzie. Jak dla mnie najtwardsza kobieta z jaką miałam styczność w życiu! Wciąż nie wierzę!! :(:(:(:(

Dziewczyny przytulam Was wszystkie!
ponko tu na prawdę były dobre czasy!! Wspaniałe, może nawet beztroskie? Pełne nadziei, oczekiwania, cieszenia się z maluchów... :) Ech..
 
Winki... Nasza dzielna i odważna mama [*] ;( nadal chciałbym wierzyć, że to nie prawda...

Dziewczyny, dokładnie... Piszcie mi wiadomość na.priv, albo do Niuniunia20 , jeśli chcecie dołączyć. Na Fb mamy swoją grupę tajna. Margana zapraszam :)
 
reklama
Do góry