reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

robi sie nas coraz więcej :-)
ja zrobiłam dzisiaj betę : 1500! w poprzedniej ciąży w tym samym dniu po terminie miesiączki było 300.
9.03 pójdę do lekarza chyba, chociaż wciąż zastanawiam się kogo wybrać. ten od pierwszej ciąży nie umawia na konkretna godzinę i czeka się czasem wieki. teraz, jak już mam malucha w domu , nie mogę sobie pozwolić na tracenie czasu takie.
ale znam go, a jak wybiorę kogoś innego mogę trafić gorzej.
Dona, ja bym nie wytrzymała i zatestowała wcześniej.

mdmd ja też mam dylemat bo mam już dziecko a do gina chodze tam gdzie czasem czeka się 3 godz. ale był
am zadowolona, teraz moge iśc do innego mam blisko 10 min drogi i chyba się tyle nie czeka. Jeszcze nie wiem co zrobie:-)
 
reklama
Witam dziewczynki!!!! jestem nowa na forum. od 3 miesiecy staralismy sie z mezem o dzidziusia no i dzis wykonalam test, mimo ze do okresu mam dwa dni to wyszly mi piekne dwie krechy :D wyliczylam sobie ze porod powinnm miec 11 listopada. witam wszystkie listopadoweczki! :*
 
Jak na razie, piersi mam jak balony ze nie da rady sie do nich dotknac, czuje swoje jajniki, ale innych oznak nie zauwazylam....no moze glowa jeszcze mnie pobolewa....ale tak naprawde jest bardzo wczesna ciaza, bo 4tyg.jakby liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki....zastanawiam sie tylko kiedy najlepiej wybrac sie do lekarza na pierwsze badania...zeby mogl wykryc u mnie ciaze...co sadzicie?:zawstydzona/y:
 
Jak na razie, piersi mam jak balony ze nie da rady sie do nich dotknac, czuje swoje jajniki, ale innych oznak nie zauwazylam....no moze glowa jeszcze mnie pobolewa....ale tak naprawde jest bardzo wczesna ciaza, bo 4tyg.jakby liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki....zastanawiam sie tylko kiedy najlepiej wybrac sie do lekarza na pierwsze badania...zeby mogl wykryc u mnie ciaze...co sadzicie?:zawstydzona/y:

Ja chyba pójde koło 7tyg. czyli koło 15marca, ale nie wiem czy to nie za długo?? może lepiej iść wcześniej
 
Maria, widzę że nasze córki sa w podobnym wieku :-)
Dona, przepraszam. jestem trąba. nie doczytałam, albo nie odświeżyłam strony. Spokojnie, nie teraz to kiedy indziej. natura wie kiedy jest ten odpowiedni czas.Przykro mi, ale wierzę, że pojawisz się na grudniówkach :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

moja beta wzrosła o 167%, więc jest dobrze:-)

mdmd- woow twoja beta to jest porażająca, no ale masz o kilka dni starsza ode mnie ciążę, chociaż ja w tym terminie z córeczką miałam dużo dużo wyższą, a słyszałyście może o teorii, że niższa beta może oznaczać chłopca? ciekawe ile w tym prawdy;-)

karolinahappo - witaj i gratuluje:-) możesz iść już teraz do lekarza, ale może się okazać, że nic nie będzie jeszcze widać na usg, poza pęcherzykiem;-)

Ja czekam na wieści od lekarza kiedy mam przyjść:-)
 
też słyszałam, ze niska beta to chłopak.
Gosia, nie strasz. oby nie bliźnięta :-)
Matyjasowa, a ty badałaś betę? ja jutro idę na powtórkę.
 
reklama
gosiagro, moze wybiore sie w takim razie za dwa tyg? no bo teoretycznie powinnam dostac okres jutro, co juz nie jest mozliwe....no sama nie wiem...dziewczynki pzepraszam, ze tak klepie ale dzis sie dowiedzialam :)
 
Do góry