reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witamy :-D
Jak tam dzisiaj Wasze samopoczucie? ;)
U mnie w miarę ;P tylko mnie lekko mdli buuu...

Jej ja mam za równy tydzień usg genetyczne i zaczynam sie bać ! Musi być dobrze ;)

e-stera faktycznie był malutki i zgrabniutki ;P przy takim małym to same + ;P :-D
 
reklama
estera - no rzeczywiscie malutki to chyba jednak prawda ze na chlopca jest maly brzuchol ja z Julka wygladalam jak wieloryb strasznie bylam gruba i jeszcze upaly straszne byly wiec myslalam ze wyzione


To ja ta prawde zaprzeczam :) ja mam chlopca urodził się 3900 ale brzuchol mialam jak by to były blizniaki:)

Nanulika trzymam kciuki będzie ponad dwa :) u mnie było 2,7 a może nas zaskoczysz i będzie 3 :)
 
Ostatnia edycja:
Ja bez humoru dzisiaj :( jedna znajoma z forum stracila maluszka w 9tyg (nie od nas), a ze znamy sie juz dlugo i wiem jak bardzo pragnela tego dzidziusia, to bardzo mnie to ruszylo :( W ogole, nawet w naszej grupie tak duzo dziewczyn mialo kiedys problemy z ciaza, wiele stracilo Aniolki.. :( bardzo mnie to doluje.. nie rozumiem dlaczego w naszych czasach tak czesto sie tak dzieje.. :/

Ehh.. ale nadal wierze, ze wszystkie dotrwamy do listopada i bedziemy sciskac swoje dzidziusie. Trzeba myslec pozytywnie..
 
dzien dobry z rana :)
moj brzuchol pod wieczór to rosnie chyba o rozmiar heh :) ja nadal poleguje choc powiem ze wiecej sie ruszam ale do wizyty jeszcze 1,5 tyg ... plamienia ustaly co mnie cieszy bardzo. lepiej nawet sypiam :)
powoli chyba trzeba bedzie wstawiac foto brzuszkow co? :)

gratuluje mamusiom udanych wizyt :)

Elzu podobno poronienia teraz są baardzo czeste przez zmiany w jedzeniu, sztuczne barwniki i masa E itp przykro mi z powodu kolezanki :(
 
Hej dziewczyny. Jeśli macie mdłości, to podobno bardzo dobrze jest wypić na noc dobrą, ciepłą, słodką herbatę, bo dzidzia zużywa w nocy cały cukier mamusin. Nie wiem jak to działa, bo coś nie mam mdłości, ale może warto spróbować ...
 
Nie wiem czy dobrze trafiłam i tu powinnam się wpisać, też będę listopadową mamą, termin 24.11.2012 ;) Byłam do tej pory na pierwszej wizycie, chociaż z testów wiem o ciąży od 4 tyg, to przekonałam się jak trudno jest dostać się do lekarza na NFZ :( Widziałam już fasolkę, zrobiłam zalecone badania, oczekuję na kolejną wizytę 19 kwietnia, czuję się dobrze, nie mam większych dolegliwości, czasami zdarzy się że mnie zemdli, ale daję radę, zawsze mam pod ręką coś do schrupania. Nie ukrywam, że boję się o wszystko, co związane z dzidzią, ale nie panikuję, spaceruję, sprzątam, gotuję i robię to co zwykle. Witam wszystkie mamy życząc dużo zdrówka dla Was i dla Waszych fasolek!
 
witaj siaalala :)

Elomelo mi jakos lzej z mdlosciami jak sobie slodką herbatę popijam za dnia bo dopiero wtedy mnie mdlosci łapały, za to ciagle mam kwasny posmak w buzi ....
 
witaj siaalala :)

Elomelo mi jakos lzej z mdlosciami jak sobie slodką herbatę popijam za dnia bo dopiero wtedy mnie mdlosci łapały, za to ciagle mam kwasny posmak w buzi ....

Czyli z tą herbatką będzie prawda ;)
Ten posmak (taki metaliczny) miałam przez trzy poprzednie ciąże, więc ssałam sobie landryny, miętusy ... Przy trzeciej nic nie pomagało - próbowałam tik - taków, ale mnie normalnie odrzuciło na sam widok ... Teraz NIC ...

Witaj siaalala ;)

Pisałyscie o brzucholach wyżej - ja zawsze miałam w ciąży duuuuży, a zwłaszcza w drugiej. Pierwsza córa miała przy urodzeniu - 3700 (poród naturalny), drugi był syn - 4600 (naturalny), potem córa - 3700(cc)...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj siaalala :)

Nic mi nie mówcie o brzuchu i kg, ja wczoraj na wadze świętowałam okrągłą 60tkę :no::no::no: mój Hipek zapasy sobie robi chyba..
Od 3 dni dzielnie codziennie ćwiczę, bo na jesień miałam 53 kg, z końcem stycznia już 56 kg i jak tak dalej pójdzie to będę przypominać hipopotamicę!! Talia mi się gdzieś zgubiła..

Wesoła Kobietka, nikita
i pola - gratuluję wizyt! Dziewczyny piękne te wasze fasolinki :-D Pola, gina zmień prędko, bo powinien się na podstawach znać! Kiedyś był pogląd, że częste USG szkodzi dziecku, pewnie dlatego nie zrobił.

Zauważyłam u siebie, że bardzo zaczęła na mnie działać kawa. Też tak macie? Wczoraj o 19 zrobiłam łyka i do 2:30 zero spania. A normalnie mogłam wypić siekierę i zasnąć zaraz potem :-)
 
Do góry